Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

  • 2015-09-22, o 17:35
  • 72
  • 23 062
  • 50
  • 64

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Na dzien i na noc bardzo dobry jest ten nawilzajacy krem z Bielendy z niebieskiej linii Skin Clinic Professional

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Na dzien i na noc bardzo dobry jest ten nawilzajacy krem z Bielendy z niebieskiej linii Skin Clinic Professional

2023-03-30 23:21:12 autor julaska

Dobrze wiedzieć :) Ogólnie mają niezłe kremy do twarzy.

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

A miałyście może krem pod oczy Paese?

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Dużo dobrego słyszałam o tym kremie paese.

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Na dzien i na noc bardzo dobry jest ten nawilzajacy krem z Bielendy z niebieskiej linii Skin Clinic Professional

2023-03-30 23:21:12 autor julaska

 

muszę wypróbować

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Na dzien i na noc bardzo dobry jest ten nawilzajacy krem z Bielendy z niebieskiej linii Skin Clinic Professional

2023-03-30 23:21:12 autor julaska

 

muszę wypróbować
2023-04-08 15:57:23 autor peperomia

 

Też chętnie wypróbuję :)

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

U mnie pod oczy sprawdzaja się kremy L'oreala, poza tym strasznie trudno mi dobrać krem pod oczy spoza tej marki, ponieważ prawie kazdy jeden nowy powoduje łzawienie i pieczenie. Ale stale poszukuję czegos innego.

2015-10-22 12:09:01 autor zuzka87

 

a któryś konkretnie polecasz ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

A ja od siebie polecę dwa kremy. Ogólnie w okolicach oczu mam skórę skorą do podrażnień i suchych placków (podejrzewam atopię) stąd nie mogę stosować wszystkich kosmetyków. Podczas złych dni niezastąpiony jest dla mnie krem Emotopic silnie natłuszczajacy z emolientami i olejem konopnym, który stosuję głównie na noc. I powiem, że naprawdę daje sobie radę z moim podrażnieniem skóry. W "normalne" dni z całym sercem mogę polecić na co dzień Herlę Hydra Plants. Ma lekką formułę, szybko się wchłania, nawilża i nie podrażnia. 

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Ja od siebie polecam Bioderma Atoderm Intensive Eye. Ma aż 100 ml, czyli jest bardzo wydajny i lekki, za to dobry i niepodrażniający.

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Ja od siebie polecam Bioderma Atoderm Intensive Eye. Ma aż 100 ml, czyli jest bardzo wydajny i lekki, za to dobry i niepodrażniający.

2023-04-27 21:52:56 autor marzena84p

Oooo muszę zobaczyć co to za kremik :D 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: