Sposób na równomierne nałożenie samoopalacza

  • 2023-03-26, o 17:24
  • 6
  • 212
  • 3
  • 5

Sposób na równomierne nałożenie samoopalacza

Macie taki? Mnie potrafią wychodzić zacieki, choć rozprowadzam samoopalacz rękawicą. Najgorzej mi wychodzi na palcach u rąk, na stopach, łokciach i kolanach. Wie, że należy nakładać tam mniej kosmetyku i tak właśnie robię.

Re: Sposób na równomierne nałożenie samoopalacza

Też chętnie się dowiem, jakie macie sposoby. 

Re: Sposób na równomierne nałożenie samoopalacza

Także jestem ciekawa bo nawet nigdy nie używałam. 

Re: Sposób na równomierne nałożenie samoopalacza

Na pewno trzeba zrobić peeling przed nałożeniem a i tak efekt bywa nierównomierny.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na równomierne nałożenie samoopalacza

Grunt to wybrać dobry produkt. Stricte samoopalaczy nie stosuje. Ale mam piankę brązującą z BeBio i ja ją po prostu nakładam rękawicą. Bez problemu się równomiernie rozkłada i nie robi plam na skórze :) Myślę że to bezpieczniejsza opcja od samoopalacza.

Re: Sposób na równomierne nałożenie samoopalacza

Grunt to wybrać dobry produkt. Stricte samoopalaczy nie stosuje. Ale mam piankę brązującą z BeBio i ja ją po prostu nakładam rękawicą. Bez problemu się równomiernie rozkłada i nie robi plam na skórze :) Myślę że to bezpieczniejsza opcja od samoopalacza.

2023-04-25 22:07:30 autor wojmarka

czy ta pianka zostawia lepki ślad ? 

Re: Sposób na równomierne nałożenie samoopalacza

Grunt to wybrać dobry produkt. Stricte samoopalaczy nie stosuje. Ale mam piankę brązującą z BeBio i ja ją po prostu nakładam rękawicą. Bez problemu się równomiernie rozkłada i nie robi plam na skórze :) Myślę że to bezpieczniejsza opcja od samoopalacza.

2023-04-25 22:07:30 autor wojmarka

Dzięki za polecenie, chętnie wypróbuję :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: