Re: Uczulenie na hybrydę

  • 2022-10-20, o 13:36
  • 16
  • 1 603
  • 9
  • 10

Re: Uczulenie na hybrydę

Jak ktoś ma uczulenie to wtedy spoko opcja sa np. tytany.

2022-12-19 12:48:22 autor BenitaMularczyk

 

Albo hypoalergiczne lakiery, są takie.

Re: Uczulenie na hybrydę

Jak ktoś ma uczulenie to wtedy spoko opcja sa np. tytany.

2022-12-19 12:48:22 autor BenitaMularczyk

 

Albo hypoalergiczne lakiery, są takie.
2022-12-19 23:20:16 autor mp84

 

Hm, @BenitaMularczyk nie wiem jak z perspektywy chemii i organizmy ale widziałam jak się robi te tytany i wg mnie zanurzanie palca w całych pyłach chemii to nie jest za zdrowe. Zwykłą hybrydą hipoalergiczną omijasz skórę która zawsze obrywa jak występuje alergia. (ja stosuję Cosmetics Zone bazę top i kolory i cleaner hipoalergiczny)  

Re: Uczulenie na hybrydę

Teraz coraz bardziej popularne są lakiery hybrydowe bez dodatku HEMA i Di-HEMA w składzie, czyli substancji, które są właśnie odpowiedzialne w dużej mierze za reakcje alergiczne. 

Nawet NeoNail takie posiada u siebie. 

Re: Uczulenie na hybrydę

Teraz coraz bardziej popularne są lakiery hybrydowe bez dodatku HEMA i Di-HEMA w składzie, czyli substancji, które są właśnie odpowiedzialne w dużej mierze za reakcje alergiczne. 

Nawet NeoNail takie posiada u siebie. 

2023-03-21 15:56:11 autor jagodach

 

I to jest świetna alternatywa dla uczuleniowców :)

Re: Uczulenie na hybrydę

Mam przyjaciółki po wielkich uczuleniach na Semilaca i Neonail i ich nowości bez hema ją skusiły - i niestety to jakiś dramat co to powoduje z organizmem. Używała lakierów bezpiecznie już bez uczulenia i skusiły ją kolory... ONa stosuje tylko i wyłącznie Cosmetics Zone od bazy przez kolory i Topy.

Re: Uczulenie na hybrydę

Mam przyjaciółki po wielkich uczuleniach na Semilaca i Neonail i ich nowości bez hema ją skusiły - i niestety to jakiś dramat co to powoduje z organizmem. Używała lakierów bezpiecznie już bez uczulenia i skusiły ją kolory... ONa stosuje tylko i wyłącznie Cosmetics Zone od bazy przez kolory i Topy.

2023-03-29 15:02:28 autor puska

 

Semilac uczula chyba najczęściej, przynajmniej o tych lakierach zawsze słyszę, jak jest mowa o alergii.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: