Akrylożel Take Control do paznokci - wzmacnianie, przedłużanie, naprawa

  • 2023-03-17, o 13:13
  • 7
  • 221
  • 5
  • 6

Akrylożel Take Control do paznokci - wzmacnianie, przedłużanie, naprawa

Zamówiłam i zakochałam się, a widzę, że nie ma tematu - musicie to poznać! :*

Ja jeszcze nie robiłam na paznokciach ale bawiłam się samą masą, na wzornikach, genialny produkt, normalnie plastelinka. oglądałam wiele filmów na YT i to jest - dobra - wydaje się proste :) 

wybrałam zestaw, bo nie miałam  żadnego produkty do tego, fajny cenowo był.

 

Znacie? Używacie? :D

 

Kopiuję ze strony producenta:

Akrylożel do przedłużania paznokci zrewolucjonizuje Twoją pracę! Błyskawicznie przedłużysz płytkę na górnej formie lub naprawisz wyszczerbiony paznokieć. Gęsty, bardzo plastyczny akrylożel Take Control pozwala Ci dokładnie panować nad masą.Dla najlepszego efektu użyj wyprofilowanego płaskiego pędzelka do akrylożelu i płynu Liquid Modeling. 

Pod wpływem ciepła paznokcia, akrylożel Take Control delikatnie się poziomuje, tworząc na powierzchni gładką taflę. 

 

Właściwości: - stworzony do przedłużania paznokci- idealny do rekonstrukcji ubytków- gęsty i plastyczny, doskonale poddaje się formowaniu, nie spływa na skórki- poziomuje się pod wpływem ciepła paznokcia, tworząc gładką taflę- po utwardzeniu jest wytrzymały i twardy- dostępny w 4 wariantach kolorystycznych- opiłki materiału nie unoszą się w powietrzu

 

Sposób użycia:1. Przygotuj płytkę paznokcia: usuń skórki i nabłonki, odtłuść powierzchnię płytki.2. Zaaplikuj dehydrator.3. Punktowo nałóż primer.4. Wykonaj wcierkę z bazy budującej, np. Rubber Base i utwardź przez 60 sek w lampie LED (120 sek w lampie UV).5. Dobierz odpowiedni rozmiar formy do każdego z paznokci.6. Nałóż kulkę akrylożelu na wewnętrzną stronę formy. Namocz pędzelek do akylożelu w liquidzie i rozprowadź masę po powierzchni formy. 7. Przyłóż formę do paznokcia i delikatnie dociśnij. W razie potrzeby wyrównaj masę przy wolnym brzegu paznokcia. Jeśli akrylożel wypłynął spod formy wokół skórek, zbierz go pędzelkiem. 8. Nałóż klips przeznaczony do podtrzymywania dual formy.9. Utwardź wstępnie akrylożel pod ręczną lampką, przez ok. 30 sek (jeśli nie masz klipsa, przytrzymuj formę palcami, by się nie przesunęła).10. Włóż dłoń do zabudowanej lampy LED i utwardź produkt przez 30-60 sek.11. Zdejmij formę, usuń warstwę dyspersyjną i opiłuj paznokieć, nadając mu ostateczny kształt.12. Na utwardzony akrylożel zaaplikuj dowolny lakier hybrydowy lub wykończ topem.Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Re: Akrylożel Take Control do paznokci - wzmacnianie, przedłużanie, naprawa

Nigdy nie używałam akrylożelu, muszę sobie o nim więcej poczytać. 

Re: Akrylożel Take Control do paznokci - wzmacnianie, przedłużanie, naprawa

Ja tez nie miałam na paznokciach akrylożelu.

Re: Akrylożel Take Control do paznokci - wzmacnianie, przedłużanie, naprawa

Nigdy nie używałam akrylożelu, muszę sobie o nim więcej poczytać. 

2023-03-18 10:58:48 autor koniczyna684

 

Ja zamówiłam i powinien mi jakiś teraz przyjść :)

Re: Akrylożel Take Control do paznokci - wzmacnianie, przedłużanie, naprawa

Używałam tylko żelu i hybryd, akrylożelu jeszcze nie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Akrylożel Take Control do paznokci - wzmacnianie, przedłużanie, naprawa

umiem robić tylko hybrydy 

Re: Akrylożel Take Control do paznokci - wzmacnianie, przedłużanie, naprawa

Nie miałam okazji używać akrylożelu. Trzyma lepiej, niż żel lub hybryda?

Re: Akrylożel Take Control do paznokci - wzmacnianie, przedłużanie, naprawa

Nie miałam okazji używać akrylożelu. Trzyma lepiej, niż żel lub hybryda?

2023-03-28 21:03:44 autor marzena84p

 

U mnie tak, bywały produkty, że mi się odklejał lakier i baza od paznokci, żele też, a akrylożel stabilnie się trzyma, co więcej !! umiem nim pracować od razu a nie jak  żelem :P kupiłam tylko zestaw żeby mieć całość i nie narzekać że coś nie idzie mi. Pokryłam nude kolorem i topem.

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: