Re: Ulubione perfumy

  • 2021-11-27, o 00:12
  • 17
  • 628
  • 13
  • 15

Re: Ulubione perfumy

Tomorrow z Avon

Re: Ulubione perfumy

U mnie jedne jedyne od wielu lat :) jakos tak sie przyzwyczailam i zadne inne jeszcze mi sie nie spodobaly na tyle, zebym je zmienila ;d

Re: Ulubione perfumy

ja mialam takie swoje naj naj ale je wycofali, teraz szukam jakiegos ladnego, delikatnego ale zarazem wyrazistego zapachu. Moze polecicie cos?

Re: Ulubione perfumy

ja mialam takie swoje naj naj ale je wycofali, teraz szukam jakiegos ladnego, delikatnego ale zarazem wyrazistego zapachu. Moze polecicie cos?

2022-08-23 21:31:44 autor starawiedzma

Poczytaj sobie jakie nuty zapachowe były w twoim ulubionym perfumie i szukaj podobnych połączeń. Wtedy jest znacznie większe prawdopodobieństwo, że nawet w ciemno a będzie ci się podobał zapach. 

Re: Ulubione perfumy

ciezko tak cos polecic nie wiedzac, co lubisz :) ja zazwyczaj wchodze na Notino, w zakladke promocje, czytam jakie wlasnie są nuty zapachowe, no i czasami cos zamawiam :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ulubione perfumy

Jakiś czas używałam Tressele z Avon i każdy dopytywał, co to za zapach. Podobno perfumy pachną inaczej na każdej osobie :)

Re: Ulubione perfumy

Ja mam ulubione ale nei mam głowy do nazw - jak nie zapomnę to zrobię zdjęcie i wstawię., bo kocham je od lat.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: