Żel do mycia twarzy

  • 2019-01-30, o 19:09
  • 34
  • 6 432
  • 25
  • 28

Re: Żel do mycia twarzy

Ja bardzo polecam żel do mycia twarzy z amvi cosmetic! Oczyszcza skórę z wszelkich zabrudzeń jednocześnie w ogóle jej nie wysuszając

Re: Żel do mycia twarzy

Ostatnio używałam kilku na zmiane i doszłam do wniosku że preparat do mycia twarzypowinien przede wszystkim ją myć :) resztę bajerów dokładam później, czy to taki czy taki tonik, krem, serum itd, najważniejsza funkcje powinno spełniać mycie ;)

Re: Żel do mycia twarzy

Ostatnio używałam kilku na zmiane i doszłam do wniosku że preparat do mycia twarzypowinien przede wszystkim ją myć :) resztę bajerów dokładam później, czy to taki czy taki tonik, krem, serum itd, najważniejsza funkcje powinno spełniać mycie ;)
2023-01-12 09:57:38 autor yumimadoka

Myć, czyli dobrze oczyszczać :)

Re: Żel do mycia twarzy

Wiele osób w ostatnim czasie przeszło na naturalne kosmetyki. Też szukałam czegoś dla siebie i trafiłam na usunięto reklamę mają szeroką ofertę i przystępne ceny. W szczególności właśnie zinteresował mnie ich żel aloesowy. Mam w planie jego zakup.

 

Re: Żel do mycia twarzy

a znasz z bielendy serie blue matcha? fajna oczyszczajaca z dobrym skladem i niską cena

Re: Żel do mycia twarzy

a znasz z bielendy serie blue matcha? fajna oczyszczajaca z dobrym skladem i niską cena

2023-03-03 11:56:29 autor doniczka

Ja nie znam, muszę obczaić.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żel do mycia twarzy

Polecam żel do twarzy z CeraVe, bardzo dobrze nawilża.

Re: Żel do mycia twarzy

Polecam żel do twarzy z CeraVe, bardzo dobrze nawilża.

2023-03-12 21:38:48 autor marzena84p

Czy CeraVe sprawdzi się również do cery mieszanej (przetłuszczająca się strefa T, zaś skora do przesuszania reszta). Ciężko mi trochę ją ostatnio ogarnąć :/ 

Re: Żel do mycia twarzy

Polecam żel związany z CBD - są zdecydowanie najlepsze i mają fenomenalne efekty. Jednym z wyborów będzie usunięto reklamę

Re: Żel do mycia twarzy

Polecam żel do twarzy z CeraVe, bardzo dobrze nawilża.

2023-03-12 21:38:48 autor marzena84p

Czy CeraVe sprawdzi się również do cery mieszanej (przetłuszczająca się strefa T, zaś skora do przesuszania reszta). Ciężko mi trochę ją ostatnio ogarnąć :/ 

2023-03-14 14:19:57 autor jagodach

 

Tak, powinna się sprawdzić. Mają naprawdę dobre kosmetyki. Używając ich miałam wrażenie, że "karmią" moją skórę.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: