Dobry jakościowo wózek ??

  • 2015-11-15, o 18:11
  • 69
  • 23 601
  • 42
  • 45

Re: Dobry jakościowo wózek ??

ja bym chciala kupic parasolke od Quinny- jaką powinnam wybrać? Przede wszystkim szukam czego mega lekkiego i solidnego :)

2016-05-29 20:00:20 autor electricsound

mega lekki jest yezz, juz wielokrotnie wspomniany :) u mnie on odpada, bo moj mlody lubi spac na spacerach :) dlatego mamy zappa :) tez jest lekki, daje rade z nim po schodach dreptac :)

2016-06-10 10:24:39 autor szalona20

a ile wazy zapp? 

2016-06-27 14:21:48 autor klaudiamoj

Kochana zwykly zapp wazy niecale 8 kg, a jego nowsze wersje chyba 1 kg wiecej :) czym sie roznia, ze waza wiecej nie mam pojecia :) 

a ile waży moodd? ;) bo chyba sie na niego zdecydujemy o ile oczywiście nie waży zbyt dużo

Re: Dobry jakościowo wózek ??

moodd jest ciezkim wozkiem.. jezeli szukasz czegos lekkiego, to zdecydowanie zapp i jego bracia  lub yezz :) aczkolwiek jesli auto masz duze, wozka po schodach wnosic nie musisz to moodd jest idealnym wyborem :) moja sasiadka ma i prezentuje sie bosko (inlove)  jak chcesz, to moge podpytac czy nie znalazla zadnych ukrytych wad :P 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Drogie takie wózki?

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Moja siostra poleca wózki z Navingtona, miała jeden dla mojego siostrzeńca i nie sprawiał problemów. A to był wózek głęboki spacerowy

2015-11-21 01:03:43 autor riley

Polecam!

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Zdecydowanie polecam wózki od Riko. Obejrzałam kilka w sklepie i zamierzam kupić najtańszy ich model - Basic Plus. Mimo dobrej ceny, nie odbiega jakością od tych droższych modeli. Ma pompowane koła, co wedlug mnie jest ogromną zaletą!

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Ja zdecydowałam się na tako laret imperial i uważam że to był świetny wybór. Wózek lekki, skrętny, bardzo wygodny.

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Ja polecam firmę Joye

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Ja polecam firmę Joye

2023-03-05 08:55:06 autor darciaq

A to na muszę spojrzeć co to za firma, bo nie słyszałam o niej.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: