Jedzenie dla psa alergika?

  • 2019-05-08, o 16:49
  • 30
  • 6 714
  • 24
  • 26

Re: Jedzenie dla psa alergika?

jest wielu psow alergików, karme kup z josera suchą, jest wiele rodzajow, jakas dopasujesz :)

Re: Jedzenie dla psa alergika?

My się przerzuciliśmy na karmę z białka owadów Hypoallergenic z Josery bo nasz pies ma mocną alergię i na niej jest wszystko ok :) 

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Wdług mnie można samej przyrządzać potrawy dla psa, wtedy będziesz wiedziała, co dokładnie je. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Jeżeli pies ma alergie to powinien jeśc przede wszystkim jagniecinę - są specjalne karmy hipoalergiczne z tym miesem i np. ryzem. 

 

Re: Jedzenie dla psa alergika?

W przypadku mojego psa który również jest alergikiem najlepsza okazała się karma Josera Hypoallergenic. Psu nic po niej nie jest w dodatku bardzo mu smakuje. Dodatkowym plusem jest przystępna cena i wysoka jakość.

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Nasz jest uczulony na kurczaka, wiec zamawiamy mu na ten moment wolowe love z PsiegoBufetu i sie sprawdza, nie ma zadnych reakcji alergicznych :)

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Nasz ma alergię na kurczaka dlatego podaje monobiałkowa karme z Josery Meat Lovers indyka albo wołowine

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Proponuje pozbyć się karmy na bazie drobiu, kurczaki nie są zdrowe, moj pomeranian 3 miesięczny jak zje coś na bazie kurczaka na drugi dzień strasznie łzawią mu oczka. Ja przeszłam na karmy z ryb albo z dzika i jest lepiej oczka suche!

Re: Jedzenie dla psa alergika?

Proponuje pozbyć się karmy na bazie drobiu, kurczaki nie są zdrowe, moj pomeranian 3 miesięczny jak zje coś na bazie kurczaka na drugi dzień strasznie łzawią mu oczka. Ja przeszłam na karmy z ryb albo z dzika i jest lepiej oczka suche!

2023-01-18 10:51:36 autor nadi1995

Mój uwielbiał karmy z dzikiem, a rybkami też nie pogardził :)

Re: Jedzenie dla psa alergika?

josera ma karmy hypoalergiczne z bialka owadow :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: