Pryszcze i trądzik - pomocy!

  • 2017-10-16, o 22:40
  • 48
  • 11 487
  • 37
  • 38

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

A powiedzcie co macie na łojotkowe zapalenie skóry ? Wyobraźcie sobie, że bardzo mocno zaostrzył mi się ŁZS :( Normalnie płakać mi się już chce ;( cała skóra słuchajcie mnie swędzi.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

A powiedzcie co macie na łojotkowe zapalenie skóry ? Wyobraźcie sobie, że bardzo mocno zaostrzył mi się ŁZS :( Normalnie płakać mi się już chce ;( cała skóra słuchajcie mnie swędzi.

2023-01-09 14:54:57 autor BenitaMularczyk

Chętnie bym coś podpowiedziała, ale nie znam pielęgnacji do tego typu skóry.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

A powiedzcie co macie na łojotkowe zapalenie skóry ? Wyobraźcie sobie, że bardzo mocno zaostrzył mi się ŁZS :( Normalnie płakać mi się już chce ;( cała skóra słuchajcie mnie swędzi.

2023-01-09 14:54:57 autor BenitaMularczyk

Mojej siostrze i mamie bardzo pomaga Oliprox krem i Acnosan - płyn do stosowania na skórę. Załączam zdjęcie. Obie mają łojotokowe zapalenie skóry, najsilniejsze objawy w obrębie skóry twarzy, głowy. Mają czerwone, łuszczące się plamy, zgrubienia, narosty w kolorze skóry, do tego krostki. Po tym duecie, zaczęły usychać i odpadać im t duże narosty. Mama sporadycznie sięga też po krem do twarzy Pharmaceris Octopirox, no i zawsze szampon Oliprox. 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

I ten Oliprox jest bez recepty ? Ja to mam w apteczce domowej masć sterydową. Niedawno sobie smarowałam, skórę na twarzy, złagodniały obajawy, ale czuję, że znów wracają.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Stosowałam inny preparat Oliprox, na inne problemy skórne, bardzo skuteczny.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Słyszałam, że na pozbycie się trądziku dobrze działają naturalne kosmetyki . Z kilku źródeł wiem, że dobrej jakości i tanie kosmetyki znaleźć można na stronie usunięto reklamę zagłądnęłam tam i rzeczywiście - wybór i ceny robią dobre wrażenie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Wiele osób zmaga się z tym cholernym trądzikiem... Cera trądzikowa jest strasznie uciążliwa, bo cały czas trzeba się z nią męczyć

 

 

Może to Jak wygląda pielęgnacja cery trądzikowej po 30. roku życia? wam nieco pomoże, bo dla mnie było tam pare ciekawych kwestii

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

I ten Oliprox jest bez recepty ? Ja to mam w apteczce domowej masć sterydową. Niedawno sobie smarowałam, skórę na twarzy, złagodniały obajawy, ale czuję, że znów wracają.

2023-01-17 15:38:21 autor BenitaMularczyk

 

Tak, bez recepty. Naprawdę warto wypróbować.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: