Kręcone/falowane włosy

  • 2022-10-21, o 09:41
  • 7
  • 257
  • 5
  • 7

Kręcone/falowane włosy

Hej! To mój drugi temat i chciałabym poznać wasze doświadczenia z

1. kosmetykami do kręconych włosów

2. miejsca gdzie dbacie o włosy kręcone MIASTO + SALON warte polecenia i dlaczego?

3. suszarka do włosów jaką używacie i wam się sprawdza?

4. jakie masz włosy? krótkie długie, kręcone falowane spiralki, kolor, naturalne czy farbowane?

5. co ile chodzicie do fryzjera obcinać/pielęgnować?

 

 

Mam kręcone włosy i nie umiem z nimi żyć, zawsze robią się proste w połowie... długie mam do połowy pleców, dużo mam włosów od połowy długości połamane.

 

Re: Kręcone/falowane włosy

patent który super mi się sprawdza przy falowanych włosach to suszenie ich na dyfuzorze, mam suszarkę Babyliss hydro fusion, ona ma specjalną technologię jonowo-plazmową, która włosy dodatkowo wygładza i nablyszcza

Re: Kręcone/falowane włosy

Również jestem ciekawa tych zagadnień

Re: Kręcone/falowane włosy

Chciałam mieć kiedyś mieć kręcone włosy, ale jak dowiedziałam się, że nie jest prosto z ich pielęgnacją, jestem zadowolona z tego co mam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kręcone/falowane włosy

Chciałam mieć kiedyś mieć kręcone włosy, ale jak dowiedziałam się, że nie jest prosto z ich pielęgnacją, jestem zadowolona z tego co mam.

2022-12-04 00:29:11 autor login

Masz rację, pielęgnacja kręconych włosów nie jest prosta. Też mi się wydawało, że osoby z kręconymi włosami nie muszą wiele robić, tymczasem fale i loki też potrzebują uwagi i czasu, aby pięknie wyglądać.

Re: Kręcone/falowane włosy

Mam proste włosy, zawsze chciałam.miec kręcone. Wydaje mi się jednak, że natura wiedziała, że jestem leniuszkiem i obdarzyła mnie prostszymi w pielęgnacji włosami :D

Re: Kręcone/falowane włosy

macie jakieś sprawdzone lekkie żele? żeby nie sklejały i nie obciążały włosów.

Re: Kręcone/falowane włosy

patent który super mi się sprawdza przy falowanych włosach to suszenie ich na dyfuzorze, mam suszarkę Babyliss hydro fusion, ona ma specjalną technologię jonowo-plazmową, która włosy dodatkowo wygładza i nablyszcza

2022-10-26 23:07:28 autor fifinka

 

muszę w końcu wypróbować dyfuzor u siebie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: