Jaki krem na zmarszczki??????

  • 2015-12-14, o 22:48
  • 74
  • 22 532
  • 67
  • 64

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Na pewno z kwasem hialuronowym, ewentualnie serum z kwasem hialuronowym. Generalnie hialuronian sodu, zawsze można domowym sposobem użyć kropli do oczu nawilżających - da ten sam efekt ;)

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

na pewno z retinolem, tylko nie te z Rossmana za 20 zł ale jakiejś porządnej firmy. Działają na 100% im więcej retinolu tym lepiej

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Kobiety w mojej rodzinie bardzo cenią sobie linię Kuracja Młodości ze śluzu ślimaka Bielendy. Moja mama i ciotka są w niej wręcz zakochane, mają chyba całą serię i stale dokupują brakujące części :) Nawet ja podbieram mamie czasami maseczki pielęgnujące w płacie, ponieważ są świetne. Niesamowita regeneracja naskórka <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Dobre sa te kosmetyki z Bielendy z linii Diamentowe Lipidy

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Muszę kupić jakieś kosmetyki dla chrzestnej na urodziny, więc chętnie przyjrzę się Waszym typom.

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Dobre sa te kosmetyki z Bielendy z linii Diamentowe Lipidy

2022-10-27 21:13:45 autor julaska

W ogóle Bielenda ma dobre kosmetyki. 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Nie każdemu jedno odpowiada, ale moi bliscy cenią sobie Vichy. Z kolei ja nie przepadam za ich kosmetykami.

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Zamiast kremu polecam regularnie stosować ampoule-mask od eveline z kolagenem. Będziesz zachwycona efektem!

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Świetna jest ta linia z Bielendy Diamentowe Lipidy, doskonałe kosmetyki przeciwzmarszczkowe dla osób już od 40

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

z fajnych przeciwzmarszczkowych kosmetykow jest bielenda z serii diamentowe lipidy, kremy pod oczy, maseczki, sera.. sa super

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: