Zestaw kąpielowy na prezent

  • 2022-11-30, o 20:12
  • 3
  • 154
  • 3
  • 4

Zestaw kąpielowy na prezent

Cześć,

ponieważ zbliżają się święta coraz intensywnej rozglądam się za prezentem dla przyjaciółki.

Nie chcę jakichś "zwykłych kosmetyków" ponieważ żeby te dobrze dobrać trzeba mieć wiedzę o typie skóry czy preferencjach, a takiej wiedzy nie posiadam.Dlatego pomyślałem o zestawie kąpielowym.

 

Niestety moja wiedza na ten temat kończy praktycznie na tym że takie produkty istnieją ;(

 

Dlatego pomyślałem że może był byście tak miłe i pomogły mi coś wybrać

Re: Zestaw kąpielowy na prezent

Dobry pomysł, najlepiej taki praktyczny, typu żel pod prysznic, olejek do ciała, peeling, a jeśli ma wanne to płyn do kąpieli, sól i kula musująca, ewentualnie balsam/krem do ciała albo myjka/gąbka. Możesz kupić gotowe zestawy, ale możesz też kupić kosmetyki jednej marki osobno i zapakować w ozdobiony koszyczek z kokardą lub świąteczne pudełko prezentowe.

Re: Zestaw kąpielowy na prezent

Może być to faktycznie zestaw gotowy lub przygotowany przez Ciebie z pojedynczych kosmetyków. Żel pod prysznic lub płyn do kąpieli, do tego ładnie pachnące masełko do ciała. Możesz dołączyć do tego krem do rąk. Tutaj na stronie widziałam kilka zestawów, które sama chciałabym dostać :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zestaw kąpielowy na prezent

Jeśli przyjaciółka ma wannę, polecam musujące kule kąpielowe. Wyglądają pięknie i umilają kąpiele.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: