Catrice - THE GLOWIFIER - Illuminating Primer - Rozświetlająca baza pod makijaż - 15 ml - 010 GLOW RUSH

  • 2022-09-14, o 22:35
  • 4
  • 255
  • 4
  • 5

Catrice - THE GLOWIFIER - Illuminating Primer - Rozświetlająca baza pod makijaż - 15 ml - 010 GLOW RUSH

Rzeczywiście widać efekt rozświetlenia skóry po zastosowaniu tej bazy, kiedy nałożymy jeszcze podkład i puder?

Re: Catrice - THE GLOWIFIER - Illuminating Primer - Rozświetlająca baza pod makijaż - 15 ml - 010 GLOW RUSH

Jak najbardziej! Baza nie posiada w sobie widocznego brokatu, za to pozostawia efekt takiej ala satynowo-perłowej tafli, którą pięknie widać nawet spod podkładu ;) 

Re: Catrice - THE GLOWIFIER - Illuminating Primer - Rozświetlająca baza pod makijaż - 15 ml - 010 GLOW RUSH

Ja nie widzę różnicy bez bazy i z bazą po zrobieniu pełnego makijażu :)

Re: Catrice - THE GLOWIFIER - Illuminating Primer - Rozświetlająca baza pod makijaż - 15 ml - 010 GLOW RUSH

Czasem dalsze kosmetyki skutecznie potrafią przykryć efekt rozświetlenia, jaki daje nam baza. Nie wiem jak jest w tym przypadku, nie miałam okazji używać tej bazy.

Re: Catrice - THE GLOWIFIER - Illuminating Primer - Rozświetlająca baza pod makijaż - 15 ml - 010 GLOW RUSH

Nie miałam okazji jeszcze używać tego kosmetyku.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: