suche i brzydka skóra dłonii

  • 2017-11-11, o 19:49
  • 33
  • 5 294
  • 20
  • 19

Re: suche i brzydka skóra dłonii

Polecam peelingi i parafine na dłonie

Re: suche i brzydka skóra dłonii

Polecam peelingi i parafine na dłonie

2022-04-11 02:14:45 autor armiela

Zdecydowanie popieram, najlepsze rozwiązanie.

Re: suche i brzydka skóra dłonii

Retimax

Re: suche i brzydka skóra dłonii

Polecam peelingi, parafinę u krem z mocznikiem.

Re: suche i brzydka skóra dłonii

W weekend zrobię sobie kurację parafiną, bo też mam straszną skórę na dłoniach od pracy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: suche i brzydka skóra dłonii

Jesień i znów suche dłonie, skórki przy paznokciach masakra... Praca jaką wykonuję pogarsza ich stan. Na razie wcieram masło shea w dłonie i skórki. Coś tam pomaga.

Re: suche i brzydka skóra dłonii

Jesień i znów suche dłonie, skórki przy paznokciach masakra... Praca jaką wykonuję pogarsza ich stan. Na razie wcieram masło shea w dłonie i skórki. Coś tam pomaga.

2022-10-07 11:36:34 autor marzena84p

Mam identycznie.... Odchodzące skórki przy paznokciach to chyba wynalazek samego szatana, bo pomimo nawilżenia nie mogę z nimi wcale dojść do ładu i składu. A skóra dłoni najbardziej wysusza mi się po myciu dłoni. Nawet jak nawilżam regularnie to np. ściereczki z mikrofibry to do ręki nie chcę wziąć bo mi się strasznie haczy o szorstką skórę na dłoniach. 

Ktoś ma na to jakiś sprawdzony myk??? 

Re: suche i brzydka skóra dłonii

Jesień i znów suche dłonie, skórki przy paznokciach masakra... Praca jaką wykonuję pogarsza ich stan. Na razie wcieram masło shea w dłonie i skórki. Coś tam pomaga.

2022-10-07 11:36:34 autor marzena84p

Mam identycznie.... Odchodzące skórki przy paznokciach to chyba wynalazek samego szatana, bo pomimo nawilżenia nie mogę z nimi wcale dojść do ładu i składu. A skóra dłoni najbardziej wysusza mi się po myciu dłoni. Nawet jak nawilżam regularnie to np. ściereczki z mikrofibry to do ręki nie chcę wziąć bo mi się strasznie haczy o szorstką skórę na dłoniach. 

Ktoś ma na to jakiś sprawdzony myk??? 

2022-10-07 12:35:13 autor jagodach

Ojej mam to samo ze ściereczkami lub innymi podobnymi materiałami, strasznie mi się zaczepiają o suche skórki i w ogóle całe dłonie. Pamiętam, że mam tak od zawsze. Nawet jeśli zrobię sobie pięknie ze skórkami, pazurki cacy, to za 3 dni wszystkie skórki są poddarte do góry, narośnięte, jakby nic nie było z nimi robione. Nie mam już do nich siły, nic nie działa. Ani nawilżanie, ani natłuszczanie. Jeśli działa, to na krótko i od nowa to samo :/ 

Re: suche i brzydka skóra dłonii

Kiedyś robiłam nakremowanie grubo i rękawiczki bawełniane na noc zakładałam na dłonie. Zimą to spoko opcja.

Re: suche i brzydka skóra dłonii

Kiedyś robiłam nakremowanie grubo i rękawiczki bawełniane na noc zakładałam na dłonie. Zimą to spoko opcja.

2022-11-07 08:58:56 autor puska

Dobra opcja z tymi rękawiczkami, tylko jak zrobić, żeby ich nie gubić w nocy? :D Ja gubię :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: