Czy skórze częsta zmiana kremu?

  • 2017-09-17, o 10:57
  • 33
  • 6 984
  • 21
  • 25

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

ja po skończeniu opakowania kupuję inny krem, ale zazwyczaj to 2-3 różne kremy, które stosuję na przemian

2018-04-07 12:52:02 autor kamila249

 

a może coś godnego polecenia?

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Częsta zmiana kremu absolutnie nie służy.... niestety..

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Częsta zmiana nie służy, ale co kilka miesięcy warto wprowadzić coś nowego do swojej pielęgnacji.

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Jeżeli chodzi o kremy do twarzy to średnio po 2-3 miesiącach (tyle zajmuje mi zużycie jednego słoiczka) kupuję następny ale z innej firmy i z innymi skłądnikami aktywnymi. 

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Nie ma co przesadzać z częstymi zmianami, bo kosmetyk nie zdąży nam zadziałać na skórze. Efekty widoczne są przecież po pewnym czasie.

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Jeżeli chodzi o kremy do twarzy to średnio po 2-3 miesiącach (tyle zajmuje mi zużycie jednego słoiczka) kupuję następny ale z innej firmy i z innymi skłądnikami aktywnymi. 

2022-09-30 15:59:16 autor jagodach

Hej, no i co nic Ci się nie dzieje powiedz mi po tej zmianie kremu ? Dobrze skóra reaguje ? Ja pamiętam jak po zmianie kosmetyku, skóra reagowała mi wypryskami.

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Na niektóre kosmetyki skóra może tak reagować, czasem oczyszczać się, albo po prostu nie polubić się z nową pielęgnacją. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Na niektóre kosmetyki skóra może tak reagować, czasem oczyszczać się, albo po prostu nie polubić się z nową pielęgnacją. 

2022-10-05 11:02:10 autor koniczyna684

 

No tak. Z tym oczyszczaniem to już też słyszałam. 

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Na niektóre kosmetyki skóra może tak reagować, czasem oczyszczać się, albo po prostu nie polubić się z nową pielęgnacją. 

2022-10-05 11:02:10 autor koniczyna684

 

No tak. Z tym oczyszczaniem to już też słyszałam. 

2022-10-05 11:51:46 autor Rafaella48

Dokładnie, czasem też potrafię zaobserwować takie działania po zmianie kremu, a innym razem jest w porządku. 

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

To fakt, skóra pod wpływem "lepszych" kosmetyków potrafi się oczyszczać, żeby później móc ładniej wyglądać.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: