Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

  • 2022-09-25, o 19:12
  • 8
  • 417
  • 6
  • 8

Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

Zmieniam charakter pracy. Będę musiała chodzić podczas połowy czasu pracy w maseczce, a drugą połowę bez (w pomieszczeniach zamkniętych dla ludzi z zewnątrz). Mam aktualnie zsypaną buzię "niespodziankami" i stąd moje pytanie o podkład, który jeszcze je zakryje, nie zetrze się po zdjęciu maseczki. Znacie taki? 

Re: Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

Hejka, ostatnio tez miałam ten problem, a jednak dbam o higiene i staram sie uzywac maseczek dosyc czesto, zwłaszcza, że teraz sa wzrosty zachorowań!

przesledziłam polski i zagraniczny rynek, przetestowałam kilka produktów i z ręka na sercu, moe polecic ten podkład:

 usunięto reklamę Przetrwa wszystko, produkt niemiecki, ale naprawde skuteczny nie dziękujcie!

Re: Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

Najlepiej użyć podkładu zastygającego i przypudrować go pudrem fiksującym. 

Re: Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

Mi sie najlepiej sprawdza max factor faceinfinity :) jak dla mnie nie do zajechania jest. usunięto reklamę

Re: Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

To raczej nie kwestia podkładu, chociaż najlepszy byłby tu lekki podkład. Przede wszystkim baza pod niego, ja polecam nawilżającą/matującą w zależności od potrzeb skóry, a na podkład oczywiście puder fixer, lub puder transparentny, ale popryskany fixerem (inaczej trzeba będzie uzupełniać puder w ciągu dnia ;) )

Re: Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

Postawiłabym na podkład, który zastygnie.

Re: Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

Maybelline Super stay matte ink plus puder 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

Może Revlon Colorstay

:)

Re: Podkład, który "przetrwa" pod maseczką

Na razie żaden nie daje w 100% rady ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: