Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

  • 2021-07-12, o 00:20
  • 33
  • 2 053
  • 15
  • 22

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

Nie ma takiej potrzeby, kosmetyki mam takie ktore wystarczaja mi na dosc dlugo. Wyjatkiem sa perfumy, jak trafie dobra promke to zdarza sie ze kupuje dwa opakowania

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

Dobra promocja zachęca właśnie do robienia zapasów :)

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

czasami kupuje wiecej ale tylko jak sie promocja trafi. nie mieszkam na odludziu wiec moge zamowic na necie i dwa dni pozniej paczke miec u siebie albo skoczyc do sklepu i kupic.. 

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

starawiedzma tak tez robie tyle ze po sklepach nie chodze bo nie lubie.. zwykle w jednym nie kupie wszystkego tego co potrzebuje :P zamawiam na notino a ty?

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

Zapasy ostatnio zrobiłam, same użyteczne rzeczy.

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

Puder i podkład bo to faktycznie sie zużywa

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

TAK! :D to temat totalnie o mnie. żele domycia, antyperspiranty, szampony, odzywki, waciki, płyn do demakijażu, chemiczne rzeczy do domu tak samo.

 

co więcej znalazłam stronę gdzie są same kosmetyki z kończącą się datą ważności, a data ma np 6-9 miesięcy jeszcze!! dla mnie bomba bo nie wyrzucam kosmetyki kiedy wybije jego "data" patrzę na produkt jak się zachowuje, oszczędność wielka.

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

TAK! :D to temat totalnie o mnie. żele domycia, antyperspiranty, szampony, odzywki, waciki, płyn do demakijażu, chemiczne rzeczy do domu tak samo.

 

co więcej znalazłam stronę gdzie są same kosmetyki z kończącą się datą ważności, a data ma np 6-9 miesięcy jeszcze!! dla mnie bomba bo nie wyrzucam kosmetyki kiedy wybije jego "data" patrzę na produkt jak się zachowuje, oszczędność wielka.

2022-10-21 09:33:45 autor puska

Data ważności jest datą umowną. Czasem kosmetyki jeszcze ważne, wcześniej nieotwierane potrafią się "zepsuć", a te po terminie zachowują swoje dotychczasowe właściwości. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

Dokładnie tak, jaki produkt z najdłuższą datą używałaś?

Re: Kupujecie kosmetyki "na zapas"?

Ja również patrzę, czy produkt jest jeszcze w odpowiednim stanie i zużywam. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: