W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

  • 2021-08-20, o 00:18
  • 33
  • 2 381
  • 15
  • 20

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Ja ostatnio wypróbowałam kilka nowych i zdecydowanie mogę polecić podkłady kryjące z Paese. Plus warto zaopatrzyć się w kamuflaż malutki z Dermacolor Kryolana lub kółko Supracolor Natural. Warto dodać odrobinę tego kamuflażu (tylko trochę) i go wymieszać z podkładem. Na to puder fixer ;)
2022-07-27 08:28:40 autor yumimadoka

 

Czy te podkłady dobrze sprawdzą się przy skórze tłustej?

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Tak. Na moje doświadczenie z tłustą strefą T, to zdecydowanie. Można pod nie nakładać bazę matujacą ;) generalnie zawsze będę polecac testowanie przed ważną okazją, bo jednak komuś może inaczej się sprawdzić niż mi, niemniej mi wytrzymało na twarzy w strefie T ;)

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Tak. Na moje doświadczenie z tłustą strefą T, to zdecydowanie. Można pod nie nakładać bazę matujacą ;) generalnie zawsze będę polecac testowanie przed ważną okazją, bo jednak komuś może inaczej się sprawdzić niż mi, niemniej mi wytrzymało na twarzy w strefie T ;)
2022-07-29 18:51:59 autor yumimadoka

Dziękuję za odpowiedź :) A jaką bazę matującą stosujesz zazwyczaj, która dobrze Ci się sprawdza z większością podkładów.

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Tak. Na moje doświadczenie z tłustą strefą T, to zdecydowanie. Można pod nie nakładać bazę matujacą ;) generalnie zawsze będę polecac testowanie przed ważną okazją, bo jednak komuś może inaczej się sprawdzić niż mi, niemniej mi wytrzymało na twarzy w strefie T ;)
2022-07-29 18:51:59 autor yumimadoka

Dziękuję za odpowiedź :) A jaką bazę matującą stosujesz zazwyczaj, która dobrze Ci się sprawdza z większością podkładów.

2022-07-29 22:41:05 autor marzena84p

 

Zazwyczaj stosuję albo bazę zmniejszającą widocznośc porów z Lirene i ona też lekko matuje, albo bazę matującą z Avon :) Sprawdzają się, nie ważą się nawzajem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Chyba muszę sięgnąć w końcu po kosmetyki Avon. Uwielbiam zapachy od nich, ale po kolorówkę rzadko sięgam.

Ja stawiam na sprawdzone kosmetyki

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Koniecznie sprawdzone, wypróbowane odpowiednio wcześniej :)

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Ja używam bardzo różnie, raz miałam z Maybelline, innym razem z Mac, z oriflame Giordani, z Revlona ;)

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Mi najlepiej trzyma się Estee Lauder DW, choć naprawdę nie polubiłam się z nim od razu.

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Mi najlepiej trzyma się Estee Lauder DW, choć naprawdę nie polubiłam się z nim od razu.

2022-10-27 20:47:41 autor marzena84p

Też słyszałam wiele dobrego na temat tego podkładu ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: