Prezent dla 4-latki

  • 2022-08-07, o 23:41
  • 2
  • 311
  • 4
  • 2

Prezent dla 4-latki

Zostałam zaproszona na imprezę urodzinową do 4-latki. Muszę kupić prezent, budżet 100 zł. Dziecko ma wszystko, ale prezent musi być ;) Tylko co? Odpadają puzzle, bo nie lubi układać, lalkami niespecjalnie się bawi. Najlepiej coś edukacyjnego, ale niekoniecznie. Lubi książki, ale nie mam pojęcia jaką by wybrać. Pomocy :) 

Re: Prezent dla 4-latki

Kiedyś kupiłam dla moich dziewczynek na prezent Mikroskop z Clementoni taki przystosowany właśnie dla maluchów, w tej serii jest jeszcze coś ala laboratorium z mieszaniem kolorów a także ogród botaniczny.

 

Kiedy indziej zakupiłam plastikowy domek-doniczkę (Magiczny ogród - Domek do uprawy roślin) Na górze i z boku domku sadziło się swoje kwiatki (były nasionka i ziemia w zestawie, a domek miał kilka mebelków, otwierane drzwiczki i światełko się tam paliło i grała muzyczka. Takie połączenie nauki z zabawą. 

 

Dzieci dobrze się też bawiły plastikowymi pieskami na kółkach i smyczy ze Smily Play - Interaktywny piesek z kością. A dodatkowo jak jechał to grał piosenki. Miał też swoją kość którą mu się dawało oraz świeciły mu się oczy. 

 

Fajnym pomysłem jest również samochód sterowany na pilot. Dla dzieciaka to naprawdę wielka frajda takie coś. 

 

A jak dziewczynka jak piszesz lubi książki to jest fajna seria książek Bobas odkrywa naukę. Akademia Mądrego dziecka, gdzie w prosty i zrozumiały sposób tłumaczy wiele trudnych zagadnień. Masz wersję Grawitacja, Fizyka Kwantowa, Dotyk, Smak, Termo-dynamika, Wzrok, Inżynieria lotnicza, Energia odnawialną oraz Słuch

Re: Prezent dla 4-latki

Moze pluszaki?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: