Kufer- jaki wybrać?

  • 2015-09-21, o 08:46
  • 60
  • 18 435
  • 36
  • 42

Re: Kufer- jaki wybrać?

Są, ale ja kupiłam z drugiej ręki. Chyba są jaki nagroda w programie punktowym. Niemniej warto szukać używanych (lub nieużywanych ale na sprzedaż), jeśli się nie zamawia na tyle z katalogu

Re: Kufer- jaki wybrać?

Wygląda bardzo fajnie. Będę polowała na używany :) Dzięki za podpowiedź :)

Re: Kufer- jaki wybrać?

Też kiedyś myślałam i zakupie kufra, ale te, które mi się podobały to miały też "konkretne" ceny ;)

Re: Kufer- jaki wybrać?

Ja bez swojego nie wyobrażam sobie już życia, przynajmniej wszystkie rzeczy mam w jednym miejscu i łatwo mi się transportować między pomieszczeniami :)

Re: Kufer- jaki wybrać?

Ja bez swojego nie wyobrażam sobie już życia, przynajmniej wszystkie rzeczy mam w jednym miejscu i łatwo mi się transportować między pomieszczeniami :)
2022-07-14 10:55:27 autor ogk

Tak, to jest świetna opcja, wszystko w jednym miejscu i jest porządek :)

Re: Kufer- jaki wybrać?

Ja bez swojego nie wyobrażam sobie już życia, przynajmniej wszystkie rzeczy mam w jednym miejscu i łatwo mi się transportować między pomieszczeniami :)
2022-07-14 10:55:27 autor ogk

Tak, to jest świetna opcja, wszystko w jednym miejscu i jest porządek :)

2022-07-14 12:26:59 autor koniczyna684

 

Dokładnie! Jest tyle niezbędnych rzeczy by wykonać manicure, nie wyobrażam sobie aby wszystkie akcesoria leżały po kątach...

Re: Kufer- jaki wybrać?

Sama posiadam kufer a raczek kuferek średnich rozmiarów i materiałowy ale sztywny z Inter-Vion. Mogę fajnie w nim pochować wszystkie kosmetyki, których nie używam na chwilę obecną i jest porządek w łazience :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kufer- jaki wybrać?

Ja chyba muszę ograniczyć ilość kosmetyków, wtedy będę miała porządek :D

Re: Kufer- jaki wybrać?

Ja chyba muszę ograniczyć ilość kosmetyków, wtedy będę miała porządek :D

2022-07-26 22:47:44 autor koniczyna684

Warto co jakiś czas robić przegląd. Wyrzucić stare, przeterminowane kosmetyki, a także te których już nie będziemy używać. Dzięki temu zyskamy miejsce na nowe perełki kosmetyczne, których obecnie jest coraz więcej na rynku. 

Re: Kufer- jaki wybrać?

I właśnie te perełki kuszą najbardziej :) Gdyby było można sobie pozwolić na więcej zakupów, to byłoby świetnie. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: