Taśmy przeciwzmarszczkowe

  • 2022-02-14, o 06:34
  • 22
  • 1 051
  • 13
  • 14

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

Widziałam, że są takie taśmy, ale nie miałam jeszcze okazji używać. 

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

Widziałam, że są takie taśmy, ale nie miałam jeszcze okazji używać. 

2022-05-25 10:21:21 autor koniczyna684

 

ja tak samo

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

nie działają

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

nie działają

2022-06-28 19:10:34 autor jaa

Próbowałaś?

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

Te taśmy są widoczne, to bardziej jako ciekawostkę traktuje

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

A słyszałyście o tapeingu twarzy? Wykonuje się go z wykorzystaniem takich kolorowych taśm jak np sportowcy noszą jak przykładowo mają kontuzję jakąś.

 

Ale również doskonale podłużą do tego te taśmy z Many Beauty, wersja Wrinkle Smoother - Taśmy wygładzające zmarszczki. Stosowałam i potwierdzam że zapobiegają tworzeniu się zmarszczek w szczególności tych mimicznych pojawiających się podczas snu czy poprzez zbyt częste marszczenie czoła itp.  

 

Działają one na zasadzie, że poprzez przyklejenie np. pomiędzy brwiami nie jesteśmy się w stanie tam marszczyć (a mimowolnie robimy to baaardzo często w ciągu dnia oraz w czasie całej nocy) oraz zapobiegają one mikroskurczą. Tym sposobem jesteśmy w stanie przykładowo znacznie zmniejszyć widoczność i głębokość lwiej zmarszczki oraz wielu innych w różnych miejscach na twarzy. 

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

A słyszałyście o tapeingu twarzy? Wykonuje się go z wykorzystaniem takich kolorowych taśm jak np sportowcy noszą jak przykładowo mają kontuzję jakąś.

 

Ale również doskonale podłużą do tego te taśmy z Many Beauty, wersja Wrinkle Smoother - Taśmy wygładzające zmarszczki. Stosowałam i potwierdzam że zapobiegają tworzeniu się zmarszczek w szczególności tych mimicznych pojawiających się podczas snu czy poprzez zbyt częste marszczenie czoła itp.  

 

Działają one na zasadzie, że poprzez przyklejenie np. pomiędzy brwiami nie jesteśmy się w stanie tam marszczyć (a mimowolnie robimy to baaardzo często w ciągu dnia oraz w czasie całej nocy) oraz zapobiegają one mikroskurczą. Tym sposobem jesteśmy w stanie przykładowo znacznie zmniejszyć widoczność i głębokość lwiej zmarszczki oraz wielu innych w różnych miejscach na twarzy. 

2022-07-08 11:15:09 autor jagodach

 

To są taśmy dla mnie. Muszę wypróbować. Robi mi się lwia zmarszczka.

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

nie wiem jak dzialaja te tasmy, ja uzywam z bielendy serii diamentowe lipidy, super seria przeciwzmarszczkowa

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

Jestem ciekawa czy komuś się sprawdzają takie taśmy.

Re: Taśmy przeciwzmarszczkowe

nie słyszałam o nich

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: