Re: Estee lauder double wear

  • 2022-02-03, o 16:01
  • 10
  • 564
  • 7
  • 8

Re: Estee lauder double wear

Hej dziewczyny, Używam double wear maximum cover w odcieniu 1n3 creamy vanilla, chciałam spróbować przerzucić się na "oryginalnego" double wear, orientujecie się może który odcień będzie najbardziej zbliżony?

Re: Estee lauder double wear

Jedyne co mogę powiedzieć, to uważaj na odcienie ogladając je na żywo w drogeriach premium Mają tam bardzo dziwne oświetlenie, w ogóle nie jest ono naturalne (a powinno być te 4000K chociaż neutralnego światła) i nie daj się zwieść sprzedającym, że inny kompletnie odcień będzie Ci pasował :/ Mówię to, bo mi samej chcieli wcisnąć kompletnie zbyt ciepły odcień (mimo, że mam chłodny odcień skóry). Ogólnie polecam podejść do takiej drogerii tylko żeby Twój odcień porównać na jakiejś powierzchni do tych w sklepie. Ale nie wierz im we wszystko co mówią, bo mnie naprawdę nieprofesjonalnie potraktowali w kontekście kupna tego podkładu :/

Re: Estee lauder double wear

Najlepiej gdybyś miała możliwość sprawdzenia tego na żywo. Tak to trudno coś doradzić.

Re: Estee lauder double wear

Polecam iść do sephora czy douglas stacjonarnie i Pani powinna dobrać podkład w odpowiednim kolorze :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Estee lauder double wear

Dokładnie, najlepiej sprawdzić w perfumerii stacjonarnie. 

Re: Estee lauder double wear

Polecam iść do sephora czy douglas stacjonarnie i Pani powinna dobrać podkład w odpowiednim kolorze :)
2022-07-03 15:13:20 autor Amante

Moim zdaniem jednak lepiej samemu, miałam złe doświadczenia z paniami z tych perfumerii, nie potrafiły dobrać odcienia niestety :/ Warto pójśc chociażby na analizę kolorystyczną lub na konsultację do wizażystki, która jednak profesjonalnie Ci dobierze kolor niż polegać na pracownikach w douglas/sephora. Pewnie nie w każdym przypadku tak jest, ale ja z własnego doświadczenia, jako wizażystka, przestrzegam, mnie chcieli wcisnąć coś kompletnie niedobranego, bo tak jest modnie :/

Re: Estee lauder double wear

Ja też nie ufam paniom ekspedientkom w perfumeriach czy drogeriach. Oczywiście są osoby kompetentne, ale niektóre panie zupełnie nie potrafią dopasować koloru podkładu do cery :/

Re: Estee lauder double wear

Ja też nie ufam paniom ekspedientkom w perfumeriach czy drogeriach. Oczywiście są osoby kompetentne, ale niektóre panie zupełnie nie potrafią dopasować koloru podkładu do cery :/

2022-07-06 23:41:37 autor mp84

Wydaje mi się, że panie z drogerii nie mają obowiązku znać się na tym jak dobierać podkłady. Powinna być od tego jakaś specjalistka moim zdaniem.

Re: Estee lauder double wear

Ja byłam w jednej z perfumerii na makijażu i niestety tez miałam źle dobrany podkład. Miałam "odciętą" kolorystycznie twarz od reszty ciała. Także czasem bywa tak, że nawet makijażystka nie dobierze odpowiedniego koloru podkładu, a czasem z kolei uda się to pani, która tylko sprzedaje i nie jest makijażystką :) 

Re: Estee lauder double wear

Też nie ufam paniom ekspedientkom, kolor dobiera się do odcienia szyi i dekoltu, a nie do twarzy, bo twarz zostaje zakryta przez podkład, więc automatycznie zmienia się jej naturalny odcień, przez co cera może odznaczyć się od szyi, czy reszty ciała. Najlepiej więc pójść do takiej drogerii "sauté" i nałożyć lub poprosić o nałożenie kilku odcieni danego podkładu właśnie na skórę twarzy, po czym wyjść z drogerii i w lusterku porównać w świetle dziennym, który najlepiej pasuje do szyi i dekoltu. Poza tym podkład może się utlenić na skórze i już kolor będzie inny, dlatego tym bardziej trzeba chwilę "pobyć" z tymi próbkami na twarzy.

:)

Re: Estee lauder double wear

Ja też nie ufam paniom ekspedientkom w perfumeriach czy drogeriach. Oczywiście są osoby kompetentne, ale niektóre panie zupełnie nie potrafią dopasować koloru podkładu do cery :/

2022-07-06 23:41:37 autor mp84

Wydaje mi się, że panie z drogerii nie mają obowiązku znać się na tym jak dobierać podkłady. Powinna być od tego jakaś specjalistka moim zdaniem.

2022-07-07 13:37:47 autor jagodach

Nie, nie mają takiego obowiązku, chociaż miło by było, gdyby co jakiś czas w perfumerii czy drogerii (w ramach jakiejś akcji) pojawiła się osoba, która potrafiłaby dobrać nam odpowiedni podkład :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: