Zalotka do rzęs

  • 2022-06-29, o 00:19
  • 11
  • 577
  • 11
  • 9

Zalotka do rzęs

Używacie? Która według Was jest najbardziej precyzyjna i najładniej podkręca rzęsy?

Re: Zalotka do rzęs

Swego czasu jako nastolatka próbowałam takiej no name ale nie umiałam jej ogarnąć :/ niby przykładałam do oka ale zawsze podkręcenie robiło mi się od połowy rzęs plus kącik tak czy siak nie łapał się w zalotkę. Po kilku stresujących próbach zaniechałam eksperymentów :p 

Re: Zalotka do rzęs

Ja mam zalotkę bez nazwy firmy, bo mi się starła po latach używania i ta jest najlepsza. Kupowałam później Donegal i jakąś niedużą,, niby bardzo precyzyjną, która była mocno polecana przez youtuberki. Obie wylądowały w koszu, bo nie łapały wcale rzęs, nie dało się docisnąć końcówek :/ Ostatecznie od wielu lat jestem wierna tej zalotce bez nazwy i ładnie podkreśla rzęsy, nie łamie ich, nie niszczy. Oczywiście wymieniam co jakiś czas w niej gumki :)

 

Re: Zalotka do rzęs

Za młodu używałam, jako taki must have gadżet, ale obecnie już rzadko używam, bo mi się dość same podkręciły rzęsy od tamtego czasu. Natomiast bardzo lubię zalotkę z Avon, jest tania, ale solidna, nie rdzewieje i ma wymieniane gumki :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zalotka do rzęs

Ja mam z rossmana i jest to moja najlepsza zalotka jaką kiedykolwiek miałam, nie niszczy i nie wyrywa rzęs.
K.K.

Re: Zalotka do rzęs

mam, ale nie potrafie jej używać ;p

:)

Re: Zalotka do rzęs

A jak ta z rossmana się nazywa, bo bym sobie sprawdziła?

Re: Zalotka do rzęs

Chyba nigdy nie używałam zalotki.

Re: Zalotka do rzęs

Jeśli mam być szczera, to mam, ale nie używałam już od dawna, uważam, że w moim przypadku to raczej niepotrzebny gadżet, klientkom też nie podkręcam rzęs zalotką, bo wypracowałam metodę na dwie szczoteczki ;) 

Re: Zalotka do rzęs

Nie lubię zalotek

Re: Zalotka do rzęs

Mam zalotkę, wytarły się napisy i nie wiem, co to za firma. Tylko zmieniam jej gumki od lat i działa nienagannie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: