Sinial - opinie o kremie na cellulit

  • 2018-10-22, o 14:44
  • 11
  • 3 204
  • 10
  • 12

Sinial - opinie o kremie na cellulit

Mam problem. Niesamowicie mnie to irytuje, bo jest to bardzo obrzydliwe. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam na basenie czy na plaży - na udach cellulit mnie od tego zdecydowanie oddala. Brzydzę się mojego cellulitu.Wprowadziłam już wiele rzeczy - zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam dietę, zaczęłam stosować domowe peelingi i inne domowe sposoby. Ale efekt jest raczej nikły.Zaczęłam zastanawiać się nad kremem. Ale koleżanki mi odradzają wszystkie drogeryjne produkty. W takim razie zaczęłam szukać w internecie i znalazłam Sinial. Wygląda naprawdę super, ma naturalny skład. Opinie też mówią, że skuteczny.

Ale jestem ciekawa, co wy o tym myślicie. Co uważacie? Korzystałyście?

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

nie korzystalam, uwazam ze sam krem nic nie da, najbardziej pomaga ruch, cwiczenia i zdrowa dieta, krem to tylko dodatek

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

Na początek to chciałam napisać, że niesamowicie cię podziwiam, że się nie poddajesz i podejmujesz tak wielu rzeczy, żeby pozbyć się cellulitu. Masz podejście warte pochwały. :)

A co do Siniala to korzystam i jestem bardzo zadowolona. Tak samo jak ty zaczynałam od szukania różnych naturalnych, ciekawych sposobów, ale one nie zawsze działały jakoś wybitnie. I wtedy natrafiłam na Sinial, który okazał się takim katalizatorem - że przyspieszył wszystko. Już po półtora tygodnia cellulit stał się znacznie mniejszy i od tego czasu cały czas się zmniejsza. :)W tym wszystkim najważniejsze jest to, żeby się nie poddawać i działać regularnie.

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

Na callulit cellu off Floslek, nie ma nic lepszego.

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

nie znam, więc się nie wypowiem, ale jak ktoś wie to chętnie przeczytam, czy dobry :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

Sinial to w praktyce to samo co inne droższe kremy tylko taniej - czyli to z grubsza twór, który ma naprawdę fajny i 100% naturalny skład który daje radę (tylko nie czarujcie się - bez diety albo ćwiczeń to żaden krem wam nie pomoże, kremy są po to aby przyśpieszyć detoks i napinanie skóry) i ogólnie sprawdza sie dobrze jako material pod body wrapping czy tego typu zabiegi robione samodzielnie. Ogólnie opinie ma dobre z tego co widzę.

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

No niestety bez diety to i można wpaść do kociołka z kremem, a i tak nie będzie widoczne różnicy. Ja Sinial sobie serio chwalę i nie zamieniłabym go na żaden inny krem.

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

Dziewczyny, na prawdę spróbujcie sobie  zabiegów endermologii, ja jestem zachwycona, widzę już znaczną poprawę, mam mniejszy cellulit  a skóra jest bardziej  jędrniejsza. Mi żadne kremy niestety nie pomagały :(

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

pierwsze słysze

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

Dziewczyny, na prawdę spróbujcie sobie  zabiegów endermologii, ja jestem zachwycona, widzę już znaczną poprawę, mam mniejszy cellulit  a skóra jest bardziej  jędrniejsza. Mi żadne kremy niestety nie pomagały :(

2022-05-31 22:54:04 autor niujorka

 

Dzięki za rady, poczytam o tym.

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

Na callulit cellu off Floslek, nie ma nic lepszego.

2018-12-11 23:56:02 autor BeverlyCrusher

 

muszę wypróbować
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: