Torebki czy buty?

  • 2016-10-16, o 13:24
  • 40
  • 9 014
  • 36
  • 33

Re: Torebki czy buty?

W sumie ani to, ani to. Mam 2 torebki i najpotrzebniejsze buty

Re: Torebki czy buty?

Moja żona zdecydowanie torebki :P Ostatnio wyczaiła w Lidlu usunięto reklamę torebki marki Witchenn czy jakos tak, to jeść nie będzie, a kupi :D

Re: Torebki czy buty?

Lubię zarówno torebki jak i buty. Jednak wybieram zwykle na promocjach w sklepach internetowych. 

 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Torebki czy buty?

Nie umiem wybrac. Kocham miłością absolutną i buty i torebki :D Mam na nie specjalna szafe w sypialni :P Kazdy but ma swoje pudełko kazda torebka swoj wieszak. Dodatkowo rozkładam pochłaniacze wilgoci w torebeczkach usunięto reklamę by je zabezpieczyc :)

Re: Torebki czy buty?

Buty

Re: Torebki czy buty?

Buty

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Torebki czy buty?

Ja lubie robić zakupy w sklepie Suzana - mają tam moim zdaniem bardzo dobre jakosciowo butyCeny niższe niż w popularnych sieciówkach a można znaleźć tam ciekawe modele, które nie ustępują najnowszym kolekcjom.Kontakt dobry, zdarzyło mi się zadzwonić do sklepu i praktycznie od razu uzyskałam informacje o które mi chodziło.Myślę, że o wiele lepiej jest zrobić takie zakupy przez sieć - ceny są o połowę mniejsze niż w sklepach stacjonarnych ! Usunięto reklamę Na ich blogu jest rownież opisane jakie buty są modne w tym sezonie.

Re: Torebki czy buty?

torebki

Re: Torebki czy buty?

Jedno i drugie.

Butki:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: