najlepsza suszarka do włosów

  • 2022-05-10, o 09:05
  • 16
  • 1 209
  • 10
  • 12

najlepsza suszarka do włosów

Jakie polecacie suszarki do włosów?? Zależy mi żeby miała jonizację i zimny nawiew.Widziałam, że w Euro com jest kilka modeli Babyliss w promocji, chcę kupić teściowej na dzień mamy nowy sprzęt

Re: najlepsza suszarka do włosów

Podłączam się do pytania powyżej. Też szukam dobrej suszarki w granicach do 150 zł. Słyszałam kiedyś, ze warto zainteresować się właśnie marką Babyliss i Remington, ale nigdy nie miałam żadnego modelu. Zawsze tylko tanie No Name'y. 

Re: najlepsza suszarka do włosów

babyliss to bardzo dobra marka sprzętu, w tej cenie myślę, że na spokojnie coś dla siebie znajdziesz, warto wybrać urządzenie z jonizacją bo będzie bardziej wygładzało włosy 

Re: najlepsza suszarka do włosów

Tylko właśnie się zastanawiałam czy te marki są tak dobre jak się o nich mówi i słyszy. Obecnie przestałam suszyć włosy suszarką i pozwalam im naturalnie schnąć (pierwszy raz od grubo ponad 15 lat xD) i zobaczymy czy coś się zmieni z kondycją włosów. Jakoś dużej różnicy w odbiciu u nasady nie widzę na razie ale i tak w przyszłości zamierzam wymienić obecną suszarkę co mam bo już teraz się psuje a co dopiero później 

Re: najlepsza suszarka do włosów

Ja mam Remingtona. Jest w porządku! Ma kilka końcówek do wymiany, ogólnie warto bawić się tym, można sobie objętości dodać. KOsztował stosunkowo niedużo, bo dorwałam go na promocji chyba w Media Expert

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: najlepsza suszarka do włosów

Zawsze kupowałam suszarki markowe i jakoś nie widzę specjalnej różnicy pomiędzy modelami i firmami.

Re: najlepsza suszarka do włosów

Philips

:)

Re: najlepsza suszarka do włosów

babyliss

Re: najlepsza suszarka do włosów

Ja ostatnio zamawialam suszarke, bo poprzednia sie popsuła. Wazne, zeby miala jonizacje i zeby dalo sie regulowac temperature. Ja wyhaczylam swoją w promocji :)

Re: najlepsza suszarka do włosów

Warto polować na promocje. Też muszę coś niedługo kupić, bo jakoś dziwnie zaczyna działać silnik w mojej suszarce.

Re: najlepsza suszarka do włosów

a gdzie najczesciej mozna trafic na jakies promki?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: