VIPERA - LONG WEAR KOHL EYE PENCIL - Konturówka do oczu KOHL - BLACKEST BLACK

  • 2020-05-17, o 23:21
  • 7
  • 790
  • 7
  • 8

VIPERA - LONG WEAR KOHL EYE PENCIL - Konturówka do oczu KOHL - BLACKEST BLACK

Co jest lepsze dla początkujących - taka konturówka czy eyeliner w płynie?

Re: VIPERA - LONG WEAR KOHL EYE PENCIL - Konturówka do oczu KOHL - BLACKEST BLACK

ja wolę konturówki bo nie mam wprawy do eyelinera 

Re: VIPERA - LONG WEAR KOHL EYE PENCIL - Konturówka do oczu KOHL - BLACKEST BLACK

Według mnie konturówka, a gdy poczujesz się pewniej - eyeliner :) 

Re: VIPERA - LONG WEAR KOHL EYE PENCIL - Konturówka do oczu KOHL - BLACKEST BLACK

Proponuję spróbować jednego i drugiego, by ocenić jak wychodzi kreska kredką, a jak eyelinerem. 

Re: VIPERA - LONG WEAR KOHL EYE PENCIL - Konturówka do oczu KOHL - BLACKEST BLACK

Eyeliner

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: VIPERA - LONG WEAR KOHL EYE PENCIL - Konturówka do oczu KOHL - BLACKEST BLACK

Najpierw sięgnęłabym po kredkę i tak właśnie było w moim przypadku. Malowanie kredką nie wymaga aż takiej precyzji, zawsze można łatwiej rozetrzeć kreskę lub skorygować.

Re: VIPERA - LONG WEAR KOHL EYE PENCIL - Konturówka do oczu KOHL - BLACKEST BLACK

Eyeliner

2022-04-09 01:39:18 autor login

 

u mnie też

Re: VIPERA - LONG WEAR KOHL EYE PENCIL - Konturówka do oczu KOHL - BLACKEST BLACK

Popieram dziewczyny powyżej. Kredka jest mniej wymagająca pod względem umiejętności i precyzji niż eyeliner.

 

To coś w stylu jakbyś nagle chciała się przestawić z używania długopisu np na pióro wieczne. Trzeba się przyzwyczaić i nabrać wprawy. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: