Jakie lakiery do paznokci polecacie?

  • 2021-11-23, o 00:17
  • 16
  • 977
  • 10
  • 16

Re: Jakie lakiery do paznokci polecacie?

Eveline. Używam ich odżywki Care and Colour w kolore French - dobrze wzmacnia, a kolorem przypomina subtelny lakier do paznokci.

Re: Jakie lakiery do paznokci polecacie?

Eveline. Używam ich odżywki Care and Colour w kolore French - dobrze wzmacnia, a kolorem przypomina subtelny lakier do paznokci.

2022-01-26 00:44:54 autor electricsound

Mam teraz ich lakiery hybrydowe i jestem zadowolona. Kupiłam kilka kolorów, bo trafiłam na promocję jeden plus jeden. Sporo ciekawych wiosennych kolorków, a jakość naprawdę spoko, biorąc pod uwagę okazyjną cenę.

Re: Jakie lakiery do paznokci polecacie?

Eveline. Używam ich odżywki Care and Colour w kolore French - dobrze wzmacnia, a kolorem przypomina subtelny lakier do paznokci.

2022-01-26 00:44:54 autor electricsound

Mam teraz ich lakiery hybrydowe i jestem zadowolona. Kupiłam kilka kolorów, bo trafiłam na promocję jeden plus jeden. Sporo ciekawych wiosennych kolorków, a jakość naprawdę spoko, biorąc pod uwagę okazyjną cenę.

2022-03-20 00:45:50 autor heyabanana

Nie miałam ich hybryd ale widziałam, że kolory mają piękne.

Re: Jakie lakiery do paznokci polecacie?

Eveline ma piękne kolory lakierów hybrydowych, ale jeszcze nie używałam, tylko widziałam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie lakiery do paznokci polecacie?

Semilac

Re: Jakie lakiery do paznokci polecacie?

Hybrydy Cosmetics Zone ze względu na hipoalergiczną linię, a klasyczne używam też ichne ale i Golden Rose ze względu fajny pędzelek szeroki płaski.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: