Kuracja drożdżowa

  • 2022-02-08, o 17:07
  • 18
  • 959
  • 11
  • 14

Kuracja drożdżowa

Hej, Nie widziałam tego tematu na forum. Czytałam o dobrym działaniu picia drożdży. Pomagają na skórę, paznokcie i wypadanie włosów. Podobno trzeba je sparzyć we wrzątku i pić po schłodzeniu. Stosujecie taką kurację, macie efekty uboczne? ☺

Re: Kuracja drożdżowa

Nie stosowałam więc nie wypowiem się z własnego doświadczenia. 

 

Jedyne co mogę powiedzieć to, że czytałam trochę i drożdże odpowiednio przygotowane (czyli np. właśnie to sparzenie w celu "zabicia" drożdży by nie fermentowały w żołądku) mają bardzo dobre właściwości na skórę, włosy, sylwetkę, pracę jelit itp. I co ważne nie stosować ich za długo. Max ok 1,5 miesiąca i później zrobić sobie przerwę bo mogą być skutki uboczne. 

 

Drożdże możesz sobie przygotować np taką 1/3 kostki z połową szklanki wrzącej wody. Wymieszać. Po ostygnięciu zmiksować mieszankę z jednym bananem i szczyptą cynamonu. Ponoć znacznie lepiej smakuje i wchodzi :p 

Re: Kuracja drożdżowa

Słyszałam, że picie drożdży przynosi dobre efekty, ale sama nie próbowałam nigdy i raczej nie spróbuję ze względu na przeciwwskazania. 

Re: Kuracja drożdżowa

pierwsze słysze

Re: Kuracja drożdżowa

Słyszałam o niej, ale nie próbowałam.

Re: Kuracja drożdżowa

Nie stosowałam takiej kuracji

Re: Kuracja drożdżowa

Nie słyszałam ale zainteresowałas mnie tym tematem.

Re: Kuracja drożdżowa

Z drożdży polecam maseczkę :)

Re: Kuracja drożdżowa

pierwsze słysze

2022-02-09 18:01:47 autor makeupon

 

ja również

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kuracja drożdżowa

Maseczka z drożdży jest dobra

Re: Kuracja drożdżowa

slyszalam ze pomaga to na tradzik ale szczerze.. szkoda by mi bylo żołądka... jest tyle innych dobrych produktow i kosmetykow ze nie warto eksperymentowac

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: