Suszysz włosy suszarką?

  • 2021-08-18, o 22:40
  • 38
  • 1 989
  • 19
  • 24

Re: Suszysz włosy suszarką?

suszę zazwyczaj suszarką, bo rano przed pracą myję włosy i układam, mam suszarkę Babyliss z jonizacją i kilkoma temperaturami, zimnym nawiewem, działa super, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez suszarki

Re: Suszysz włosy suszarką?

suszę zazwyczaj suszarką, bo rano przed pracą myję włosy i układam, mam suszarkę Babyliss z jonizacją i kilkoma temperaturami, zimnym nawiewem, działa super, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez suszarki

2022-04-06 18:46:29 autor fifinka

 

Dostrzegasz jakaś różnicę pomiędzy tą suszarką a innymi, które używałaś?

Re: Suszysz włosy suszarką?

czuję różnicę, przy starej suszarce po suszeniu zawsze to włosy takie napuszone były, sianowate, teraz takie nie sa, sa o wiele gładsze i nie elektryzują się, jak szukasz dobrej suszarki to polecam babyliss z jonizacją

Re: Suszysz włosy suszarką?

Nie i nie lubię :) Wlosy mam jak szopa wielka na glowie. Wole jak naturalnie schną.

Re: Suszysz włosy suszarką?

Ja też czekam aż schną same ale przed tym używam cantu do kręconych, wgniatam i żel lekki i tak skręcone schną.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suszysz włosy suszarką?

czuję różnicę, przy starej suszarce po suszeniu zawsze to włosy takie napuszone były, sianowate, teraz takie nie sa, sa o wiele gładsze i nie elektryzują się, jak szukasz dobrej suszarki to polecam babyliss z jonizacją

2022-06-25 10:49:28 autor fifinka

 

Dzięki, muszę kupić. Właśnie o taką suszarkę mi chodziło, żeby nie puszyła włosów.

Re: Suszysz włosy suszarką?

Nie zawsze , ale czasami tak

Re: Suszysz włosy suszarką?

Jak Wam wysychają dane włosy, to nie macie takich niesfornych, puszących się?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: