Kryolan Camouflage - dobór koloru

  • 2018-03-07, o 11:37
  • 11
  • 5 124
  • 7
  • 7

Kryolan Camouflage Creme - dobór koloru

Witam serdecznie, proszę o pomoc w doborze koloru kamuflażu. Mam dość spore cienie pod oczami (o kolorystyce niebieskiej/fioletowej), a bliżej kącika oka zaczerwienienia, do tego często opuchnięcia. Chodzi mi o zwłaszcza mocne krycie cieni i lekkie rozświetlenie. Do tej pory używałam podkładów z Atelier Paris (FLW2B) i np. Revlon Color Stay (180, sand beige). Cerę mam bladą, ale wpadającą w odcień beżu, naczynkową. Będę wdzięczna za szybką poradę!

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Witam, najbardziej zbliżonym odcieniem jest D66 :-)

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Spojrzałam na kolor - czy nie będzie on za ciemny? (jestem dość blada ;-) i czy przykryje dobrze cienie pod oczami? Bardzo mi na tym zależy. Generalnie do krycia niebieskich cieni polecane są odcienie żółte kamuflażu, a ten wydaje mi się bardziej beżowy. 

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

świetny

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Witaj anan93. Czy to znaczy, że masz dokładnie taki odcień i dobrze kryje cienie?

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Spojrzałam na kolor - czy nie będzie on za ciemny? (jestem dość blada ;-) i czy przykryje dobrze cienie pod oczami? Bardzo mi na tym zależy. Generalnie do krycia niebieskich cieni polecane są odcienie żółte kamuflażu, a ten wydaje mi się bardziej beżowy. 

2018-03-07 21:06:56 autor

Kamuflaż ma bardzo wysoki poziom krycia. Na zdjęciu może wyglądać nieco ciemniej :-)

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Dziękuję bardzo za odpowiedź!

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Dzień dobry. Mama ma plamy na rękach z powodu bielactwa, skóra lekko opalona, zwykle używa podkladu naturalnego beżowego.Jaki powinna użyć odcień by zakryć biale plamy ba rękach

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Dzień dobry. Mama ma plamy na rękach z powodu bielactwa, skóra lekko opalona, zwykle używa podkladu naturalnego beżowego.Jaki powinna użyć odcień by zakryć biale plamy ba rękach
2021-06-16 22:06:36 autor Sylwia9452

Hej, w celu doboru odcienia podkładu prosimy o kontakt mailowy na adres: sklep@ladymakeup.pl. W celu usprawnienia kontaktu fajnie by było podać markę i odcień podkładu jaki pasuje do karnacji (aby dobrze dobrać kolor podkłąd musi być dostępny u nas w sklepie) bądź po prostu zdjęcie poglądowe skóry w celu jak najlepszego doboru koloru.

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Z tym zawsze jest problem :D Ja miałam dylemat żeby dobrać jeden z dwóch odcieni któe na zdjęciach były zbliżone do mojej skóry. Ale ostatecznie wybrałam jaśniejszy, bo po nałożeniu ciemiejszej warstwy, po zmieszaniu lub po nałożeniu pudru kolorowego od razu idzie to zredukować, co chyba wygląda lepiej niż za ciemny

Re: Kryolan Camouflage - dobór koloru

Jaki będzie odpowiednik kryolan camouflage dla koloru rimmel ivory 100?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: