Suszysz włosy suszarką?

  • 2021-08-18, o 22:40
  • 38
  • 1 960
  • 19
  • 24

Re: Suszysz włosy suszarką?

Nie lubię nie suszyć włosów. Jak same wysychają, to robi mi się siano na głowie.

Re: Suszysz włosy suszarką?

Rzadko

Re: Suszysz włosy suszarką?

Tak

Re: Suszysz włosy suszarką?

Nie

Re: Suszysz włosy suszarką?

często rano przed wyjściem suszę włosy, potem układam je loko-suszarką Babyliss Hydro fusion. Przez to że ma podwójną jonizację nie ma problemu z puszeniem się i elektryzowaniem, włosy cały dzień ładnie wyglądają, nie muszę się martwić ze coś tam bedzie odstawać

Re: Suszysz włosy suszarką?

Polecacie jakieś dobre suszarki do 150 zł? Bo suszę codziennie i postanowiłam zainwestować w coś lepszego i nie tak uszkadzającego włosy a się na tym kompletnie nie znam xD

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suszysz włosy suszarką?

Ja mam Remington Pro-Air Shine D5215. Używam jej może 2 lata albo i dłużej . Dla mnie jest ok, bo jako jedna z niewielu (a miałam okazję używać wielu suszarek), nie robi mi z włosów siana, a wygładza. Dla mnie to ważne, bo mam gęste, długie i puszące się na długości włosy. Mi się sprawdza, ale tak jak to bywa i z kosmetykami, nie każdemu jedno będzie pasowało ;) 

Re: Suszysz włosy suszarką?

Moje zawsze zostawiam do naturalnego wyschnięcia, chyba że muszę zaraz wyjść z domu. Jednak po każdym myciu przeciągam włosy prostownicą.

Re: Suszysz włosy suszarką?

Jestem niszczycielką suszarek, już "przerobiłam" ich mnóstwo. Teraz mam jakąś Remington, ale pamiętam nawet modelu. Strasznie mi puszy włosy.

Re: Suszysz włosy suszarką?

Tylko gdy się spieszę. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: