Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

  • 2021-12-15, o 17:00
  • 8
  • 499
  • 4
  • 6

Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

Kiedy można spodziewać się dostawy wyprzedanych kolorów? Akurat mój jest niedostępny a chciałam kupić.

Re: Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

Polecacie ten podkład?

Re: Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

Tak, jest lekki ale dobrze kryje. Trwałość też dobra.

Re: Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

Tak, bardzo ładnie wygląda na skórze.

Re: Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

Czy najjaśniejszy odcień jest faktycznie jasny? 

Re: Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

Niestety nie wiem, bo akurat używam koloru naturalnego i jest dla mnie idealny. 

Re: Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

Podbijam jeszcze raz temat, czekając niecierpliwie na dostawę. Będzie jeszcze dostępny podkład w kolorze 103? ♥♥♥

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

Podbijam jeszcze raz temat, czekając niecierpliwie na dostawę. Będzie jeszcze dostępny podkład w kolorze 103? ♥♥♥

2022-01-20 17:48:37 autor marzena84p

Hej :D Nie martw się podkład będzie dostępny w sprzedaży już niedługo. Na chwilę mamy je zamówione i czekamy na dostawę od producenta. Szacuję tak coś koło 1,5 tygodnia czekania. 

 

Jeżeli nie chcesz codziennie sprawdzać strony koło chwilowy brak jest napis powiadom o dostępności. Klikasz i możesz podać swojego maila i później dostaniesz info na pocztę kiedy będzie dostępny :D 

Re: Eveline Cosmetics - SATIN MATT FOUNDATION - Matująco-kryjący podkład do twarzy 4w1

Ufff dzięki za odpowiedź ;) Mam aktywowane powiadomienie o dostępności. To dobry podkład, więc warto czekać :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: