Męcząca nadwrażliwość zębów...

  • 2016-07-05, o 09:15
  • 53
  • 19 850
  • 36
  • 40

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Miałam jakiś czas ale ustało. Może dobra pasta?

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

najlepiej zgłosić dentyście

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Ostatnio trafiłam na pastę Prokudent Sensitive, jest strasznie tania, ale gdy wypróbuję, to napiszę, czy jest skuteczna

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Na nadwrażliwość tylko odpowiednie pasty. Dentystka powiedziała mi, że najlepiej jest myć ząbki naprzemiennie np. dwoma rodzajami past na nadwrażliwość.

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Pasta Elmex (zielone opakowanie) myć przez miesiąc czasu. Albo Elmex w żelu (w pomarańczowym opakowaniu).

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Na noc Elmex żel ( dokładnie przeczytaj ulotkę, to lek). W dzień Elmex Repaur&Prevent (można też smarować bolące żeby samą pastą 2 razy dziennie). To najlepszy duet.

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Ostatnio trafiłam na pastę Prokudent Sensitive, jest strasznie tania, ale gdy wypróbuję, to napiszę, czy jest skuteczna

2021-09-15 19:13:32 autor yumimadoka

 

czekam na opinie

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Ja na nadwrazliwość używam Sensodyne i jest naprawde dobra

2020-11-12 09:33:01 autor Sowaweronika

 

muszę wypróbować tą pastę

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

O ile na moją nadwrażliwość nie działała żadna pasta w 100%, tak Elmex Rapair&Prevent przyniosła mi ulgę. To ta pasta w biało - zielonym opakowaniu, ale nie Sensitive, tylko ta nowsza. Mam problem z cofającymi się dziąsłami, szyjki zębów są odsłonięte i bez tej pasty ani rusz :/ A pani stomatolog powiedziała mi, że mimo wszystko, kiedy czuję jeszcze ból spowodowany nadwrażliwością, mam sobie nałożyć pastę na zęba i nie spłukiwać. To pomaga.

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Ja mam też z tym problem ;-) Lekarz zalecił mi kupić pastę do zebów Elmex.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: