W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

  • 2021-08-20, o 00:18
  • 33
  • 2 422
  • 15
  • 20

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

trwały podkład, dobry puder, spray utrwalający i makijaż nie spłynie 

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Najlepiej kilka razy wcześniej zrobić makijaż na ważną okazję, z użyciem tych kosmetyków, które planujemy wykorzystać w ważnym dla nas dniu. Wiele zależy od naszej cery, pielęgnacji, przygotowania skóry. Nie każdy polecany podkład super sprawdza się na każdej skórze.

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Najlepiej kilka razy wcześniej zrobić makijaż na ważną okazję, z użyciem tych kosmetyków, które planujemy wykorzystać w ważnym dla nas dniu. Wiele zależy od naszej cery, pielęgnacji, przygotowania skóry. Nie każdy polecany podkład super sprawdza się na każdej skórze.
2021-12-21 10:28:32 autor koniczynka

 

zgadzam się

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

przede wszystkim w sprawdzony

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Trwały :) A tak serio, to odpowiednia pielęgnacja, wklepanie produktu, sprej utrwalający i makijaż nie ma prawa się ruszyć :) Tutaj więcej na temat makijażu weselnego: https://ambasadatrendow.pl/czym-powinien-sie-cechowac-idealny-makijaz-weselny-2/

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Clarins :)

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Ja polecam este lauder double wear! Dla mnie to najlepszy podkład świata, jako jedyny nie spływa mi w twarzy i nie robi efektu ciastka na twarzy :)
K.K.

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Ja polecam este lauder double wear! Dla mnie to najlepszy podkład świata, jako jedyny nie spływa mi w twarzy i nie robi efektu ciastka na twarzy :)
2022-03-13 12:16:13 autor Amante

Nie z każdą skórą się lubią. Nawet u mnie potrafi się wybłyszczać, a nie mam tłustej cery. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Czasem warto go wymieszać z lżejszym podkładem.

Re: W jaki podkład warto się zaopatrzyć przed ważna impreza, jak np ślub?

Ja ostatnio wypróbowałam kilka nowych i zdecydowanie mogę polecić podkłady kryjące z Paese. Plus warto zaopatrzyć się w kamuflaż malutki z Dermacolor Kryolana lub kółko Supracolor Natural. Warto dodać odrobinę tego kamuflażu (tylko trochę) i go wymieszać z podkładem. Na to puder fixer ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: