Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

  • 2021-10-26, o 09:36
  • 10
  • 657
  • 8
  • 11

Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Ciężko wybrać najlepszy bo teraz jest pełno fajnych na rynku. Wszystko też zależy od tego jaki chcesz osiągnąć efekt i jaką konsystencję produktu preferujesz. Możesz np sięgnąć po klasyk Mary Lou z The Balm, który da ci efekt lustrzanej tafli <3 

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Ciężko wybrać najlepszy bo teraz jest pełno fajnych na rynku. Wszystko też zależy od tego jaki chcesz osiągnąć efekt i jaką konsystencję produktu preferujesz. Możesz np sięgnąć po klasyk Mary Lou z The Balm, który da ci efekt lustrzanej tafli <3 

2021-10-26 11:50:51 autor jagodach

Mimo, że na rynku pojawia się mnóstwo nowości, to ja wciąż wracam do Mary Lou :) 

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Z moje strony- serduszko z I Heart Makeup, dokładnie Unicorn Heart :) Mam też z Wibo ale on już na delikatniejszy efekt raczej

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Mary Lou to dla mnie kultowy rozświetlacz i najlepszy. Tworzy na skórze taflę, wygląda subtelnie, nie ma widocznych drobinek i utrzymuje się cały dzień. 

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Z Wibo

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Silver z Lovely.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

polecam glow and go z eveline

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

polecam glow and go z eveline

2021-12-22 20:36:22 autor login

 

Bardzo przyjemny, ładnie wygląda na skórze i w dobrej cenie :)

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Mary Lou to dla mnie kultowy rozświetlacz i najlepszy. Tworzy na skórze taflę, wygląda subtelnie, nie ma widocznych drobinek i utrzymuje się cały dzień. 

2021-10-29 00:02:47 autor koniczynka

 

również bardzo go lubię

Re: Najlepszy rozświetlacz do twarzy?

Polecam te z wibo :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: