Obcieranie się ud

  • 2021-07-19, o 23:42
  • 21
  • 1 964
  • 15
  • 17

Re: Obcieranie się ud

Mi pomagają zasypki, niestety trzeba co jakiś czas na nowo nakładać a wiadomo, że nie zawsze jest taka możliwość. Obcieranie się o siebie ud nie towarzyszy tylko osobom otyłym, choć pewnie z nimi jest tylko kojarzone.

Re: Obcieranie się ud

U mnie żadne kosmetyki nie dawały rady, tym bardziej, że w lecie łatwo się też spocić :( do sukienki zakładam lekkie rajstopy lub majciochy z dłuższymi nogawkami i jest ok :)

Re: Obcieranie się ud

U mnie żadne kosmetyki nie dawały rady, tym bardziej, że w lecie łatwo się też spocić :( do sukienki zakładam lekkie rajstopy lub majciochy z dłuższymi nogawkami i jest ok :)

2021-12-27 13:29:55 autor Katarina123

 

ta druga opcja jest ciekawa

Re: Obcieranie się ud

Zasypki, sypkie pudry

Re: Obcieranie się ud

moze cie zaskocze ale najlepsze co mozna poza oczywiscie krotkimi spodenkami czy rajstopami to sztyft pod pachy :D

Re: Obcieranie się ud

Bardzo przydatne rady :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Obcieranie się ud

moze cie zaskocze ale najlepsze co mozna poza oczywiscie krotkimi spodenkami czy rajstopami to sztyft pod pachy :D

2022-03-15 13:09:40 autor playdolka

jak to sztyft? jaki? zel? kulka? krem?

Re: Obcieranie się ud

moze cie zaskocze ale najlepsze co mozna poza oczywiscie krotkimi spodenkami czy rajstopami to sztyft pod pachy :D

2022-03-15 13:09:40 autor playdolka

jak to sztyft? jaki? zel? kulka? krem?

2022-03-21 11:59:07 autor doniczka

Słyszałam, że te kremowe są najlepsze ale w duecie z zasypką dla niemowląt. Widziałam też kiedyś w Decathlonie Krem w sztyfcie przeciw otarciom np skierowany do sportowców APTONIA ale nie wiem czy działa. 

Re: Obcieranie się ud

moze cie zaskocze ale najlepsze co mozna poza oczywiscie krotkimi spodenkami czy rajstopami to sztyft pod pachy :D

2022-03-15 13:09:40 autor playdolka

jak to sztyft? jaki? zel? kulka? krem?

2022-03-21 11:59:07 autor doniczka

Słyszałam, że te kremowe są najlepsze ale w duecie z zasypką dla niemowląt. Widziałam też kiedyś w Decathlonie Krem w sztyfcie przeciw otarciom np skierowany do sportowców APTONIA ale nie wiem czy działa. 

2022-03-21 12:31:30 autor jagodach

O nie miałam pojęcia, że są takie cuda. Tylko ciekawe, czy rzeczywiście działają. 

Re: Obcieranie się ud

tak wlasciwie to kazdy.. chociaz ja uzywam CK One dezodorant w sztyfcie chociaz kosztuje 90zl (teraz na promocji na notino za 40) ale ja uzywam go tez pod pachami i lubie ten zapach

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: