Jaki szampon polecacie na łupież?

  • 2021-10-01, o 13:51
  • 11
  • 1 666
  • 9
  • 11

Jaki szampon polecacie na łupież?

Mam ostatnio z tym problem. Stosowałam wiele szamponów z apteki, efekt był na chwile.

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Taki szampon trzeba stosować systematycznie, myjąc głowę nawet codziennie. Kiedy łupież zniknie ważna jest profilaktyka. Należy myć włosy naprzemiennie szamponem zwykłym i przeciwłupieżowym, czyli raz jednym, raz drugim. Na każdego może działać coś innego. Moim zdaniem Pirolam,  Zoxin Med i Selsun Blue są godne polecenia. 

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Problem z łupieżem miałam dwa razy w życiu. Za pierwszym, gdy wyjechałam do Niemiec, tamta woda wcale nie służyła moim włosom, mimo, że bardzo dbałam o nie i o skórę głowy. Używałam wtedy delikatnych szamponów, stosowałam różne naturalne płukanki i problem się zmniejszał, aż w końcu zniknął. Być może skóra głowy się przyzwyczaiła. Drugi raz zaczęło się kilka miesięcy temu kiedy wróciłam do kraju. Tydzień czy dwa w Polsce i znowu łupież. Myślałam, że ten problem mam już za sobą, ale jednak nie. Tym razem nic nie pomagało. Tak jak autorka postu używałam przeróżnych szamponów z apteki, drogerii. Jedne nie dawały nic, a drugie coś tam pomagały, ale dalej nie pozbyłam się problemu całkowicie. Byłam już załamana. Zawsze miałam ładne włosy, a teraz nie mogłam pozbyć się łupieżu. Po przeglądnięciu setek artykułów, dosłownie setek i przetestowaniu kilkunastu produktów, w końcu znalazłam taki, który faktycznie mi pomógł. Stosowałam jakiś tydzień czy dwa i po łupieżu praktycznie nie było już śladu. Łupież zniknął, ale ja dalej go używam, tak zapobiegawczo, mniej więcej raz w tygodniu. Polecam wypróbować, może tobie też pomoże rozwiązać problem z łupieżem, wstawiam link, żeby było łatwiej znaleźć healpsorin usunięto reklamę

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Spróbuj szamponów Decay. Są trochę droższe ale za to bardzo wydajne.

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Nizoral

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Zoxin med.

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Shauma 

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Wypróbuj pirolan

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Polecam szampon, który sama stosuje do dziś i do dziś nie mam nawrotu łupieżu. Jest nim Ducray Kelual DS, który można kupić w aptece. Jest bardzo wydajny, dobrze się pieni i dba o włosy, więc poza pomocą w zwalczeniu problemu, pomoże Ci też poprawić kondycję włosów.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Wiecie, że teraz wycofujący niektóre szampony przeciwłupieżowe?

Re: Jaki szampon polecacie na łupież?

Szampony babuszki Agafii też są dobre, mój mąż który często ma łupież, po babuszce ma czystą głowę.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: