MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

  • 2021-11-12, o 19:38
  • 5
  • 692
  • 6
  • 6

MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Jak oceniacie tę szczoteczkę?

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Nie lubię tego typu szczoteczek, wg mnie nabiera się na nich za dużo produktu.

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

A dla mnie ta szczoteczka jest świetna i  bardzo dobrze mi się nią maluje rzęsy. 

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Lubię jej szczoteczkę, ładnie rozdziela rzęsy.

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Mam, używam. Bardzo fajny efekt, przede wszystkim wydłużeniez podkreślenie i dobre rozczesanie ;)

Re: MAYBELLINE - Lash Sensational Sky High Mascara - Wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs - 01 Very Black

Ładnie rozdziela rzęsy, poza tym jest precyzyjna, wygodnie się nią maluje. Ma odpowiedni kształt. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: