Krem pod oczy Lusime

  • 2021-10-12, o 10:13
  • 12
  • 786
  • 10
  • 12

Krem pod oczy Lusime

Witajcie Kobietki!

Przychodzę do was z problemem jakim są okropne cienie pod oczami. Pojawiły mi się jakiś czas temu i wydaje mi się, że to od sztucznego światła z ekranów. I nie, niestety nie mogę ograniczyć ekspozycji moich oczu na światło niebieskie.. Szukam zatem jakiegoś kremu pod oczy, jednak preferuję kosmetyki naturalne, ponieważ mam te skórę mega delikatną i zwykły krem mi ją podrażnił. Czytając opinie o tych kremam natrafiłam na Lusime i baaardzo mnie zainteresował, skład wydaje się być fajny i opinie ma świetne. Może któraś z was go używała i może podzielić się opiniami na jego temat?? ;))

Re: Krem pod oczy Lusime

Nie miałam okazji używać, ale muszę się mu przyjrzeć z "bliska".

Re: Krem pod oczy Lusime

Skład faktycznie w porządku, ale nie stosowałam

Re: Krem pod oczy Lusime

A ja pierwszy raz słyszę o takim kremie. Muszę poczytać o nim więcej. 

Re: Krem pod oczy Lusime

Nie stosowałam tego kremu

Re: Krem pod oczy Lusime

Ja też nie stosowałam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem pod oczy Lusime

kupiłam w ciemno 15 mililitrów i oceniam krem bardzo dobrze. trochę takie masełko pod oczy ale wchłania się fajnie. pod makijaż też bardzo ok się sprawdza. cienie rozjaśnia ale trzeba dać lusime eye chwile by się rozkręciło. moim zdaniem warto.

Re: Krem pod oczy Lusime

Nie znam tego kremu, ale przejrzałam opinie i są naprawdę zachęcające. Fakt, nie jest zbyt tani, ale może faktycznie warto. 

Re: Krem pod oczy Lusime

a czy ten krem dobrze nawilża?

Re: Krem pod oczy Lusime

a czy ten krem dobrze nawilża?

2022-12-06 20:19:04 autor login

Nie można mu odmówić dobrego działania nawilżającego.

Re: Krem pod oczy Lusime

Mój nowy krem pod oczy Gold Peptides daje fajne efekty. Mogę go szczerze polecić

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: