fajny peeling do ciała?

  • 2017-09-02, o 23:35
  • 59
  • 15 143
  • 39
  • 40

Re: fajny peeling do ciała?

Scrub do twarzy w kostce jest delikatny bo jest do twarzy ale warto spróbować na ciało. Mi się sprawdza do skóry bardzo wrażliwej, bo nie podrażnia za bardzo, to opcja bardzo delikatnaa

Re: fajny peeling do ciała?

hagi peeling do ciała z cynamonem i gałką muszkatałową:). super pachnie i sciera bardzo dobrze:). Polecam

Re: fajny peeling do ciała?

Peeling do ciała z Elancyl.

Re: fajny peeling do ciała?

Evree Multioils Bomb jest genialny. Złuszcza, a do tego nawilża.

2017-09-03 08:27:42 autor comfortinnending

 

muszę go wypróbować

Re: fajny peeling do ciała?

A mnie strasznie męczy peelingowanie ciała... Szczególnie ostatni etap zmywania ale efekt potem jest zadowalający. Miałam ostatnio z Laq i skóra była po nim miękka.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: fajny peeling do ciała?

A mnie strasznie męczy peelingowanie ciała... Szczególnie ostatni etap zmywania ale efekt potem jest zadowalający. Miałam ostatnio z Laq i skóra była po nim miękka.
2022-03-22 12:55:19 autor ogk

Ja też jestem leniuszkiem, jeśli chodzi o systematyczne peelingowanie skóry, ale efekty są warte poświęconego czasu :)

Re: fajny peeling do ciała?

Mega fajne i w 97% naturalne peelingi ma Bielenda w ofercie linia Coctail Scrub, uwielbiam

Re: fajny peeling do ciała?

Mega fajne i w 97% naturalne peelingi ma Bielenda w ofercie linia Coctail Scrub, uwielbiam

2022-09-30 21:51:33 autor julaska

Nie używałam, ale lubię kosmetyki Bielenda.

Re: fajny peeling do ciała?

Bardzo dobre peelingi są z Bielendy z linii Coctail Scrub, ogólnie fajna linia i balsamy i żele do kapieli, polecam., w 97 % naturalny skład

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: