Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

  • 2020-06-29, o 09:34
  • 24
  • 3 032
  • 13
  • 15

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Mam cerę mieszaną.... I tak! :) Jestem zadowolona z niego, nie miałam jeszcze lepszego podkładu
Podkład Power Stay, puder z Ekocery i eyeliner z Eveline nie zawodzą mnie :)
2021-09-09 23:44:49 autor yumimadoka

 

Czy ten podkład, o którym wspominasz, nadaje się do cery mieszanej i przetłuszczsjącej się w strefie t?
2021-09-10 01:09:31 autor mp84

 

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Dobrze wiedzieć, bo się nad nim zastanawiałam.

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

krem z bielendy linii eco sorbet fajnie szybko sie wchłania i potem podkład

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Macie swoje hitowe, ulubione kosmetyki do makijazu, W ktorych czujecie sie pewnie?

Dziewczyny, bardzo dobrze sprawdza mi się Catrice - CLEAN ID - HIGH COVER LUMINOUS MATT FOUNDATION. Kupiłam go tutaj, w odcieniu 010. Trochę za jasny jest do mojej cery, ale bardzo fajnie trzyma się przez dzień, wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski, nie czuć go na skórze. Matuje ale nie tak sucho i niezdrowo, tylko delikatnie a skutecznie. Ma średnie krycie, ale można go dobudować za pomocą drugiej warstwy. Moja cera jest mieszana, lubi przetłuszczać się w strefie T, a za razem często mam suche skórki. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: