Wybielona twarz na zdjeciach

  • 2021-07-16, o 23:29
  • 9
  • 556
  • 7
  • 8

Wybielona twarz na zdjeciach

Czego wystrzegać się w pudrze, lub jakich pudrów nie używać, by na zdjęciach z lampą nie było efektu wybielonej ( jakby posypanej mąką) twarzy?

Re: Wybielona twarz na zdjeciach

Krzemionki inaczej silici

Re: Wybielona twarz na zdjeciach

Z mojego doświadczenia wiem, że choćbym nakładała Bóg wie ile pudru, to mi się zawsze pokryje z całością i nie wyjdzie wybielona twarz. Niemniej, niektórzy tak mają, a zazwyczaj to przez złe nałożenie pudru,niezblendowanie, tylko samo napaćkanie. Nadmiar też jest niedobry.

Re: Wybielona twarz na zdjeciach

To efekt "flashback", który robi się przez niektóre rodzaje pudrów.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wybielona twarz na zdjeciach

Są specjalne pudry i podkłady do twarzy z efektem HD, które są przystosowane do zdjęć i wystąpień przed obiektywem 

Re: Wybielona twarz na zdjeciach

Po prostu używaj pudru, gdzie nie ma krzemionki wysoko w składzie :)

Re: Wybielona twarz na zdjeciach

Są specjalne pudry i podkłady do twarzy z efektem HD, które są przystosowane do zdjęć i wystąpień przed obiektywem 

2021-09-17 15:37:36 autor jagodach

 

O dobrze wiedzieć.

Re: Wybielona twarz na zdjeciach

Dziękuję za rady :) A który puder HD najlepiej wybrać? Czy one nie będą miały w składzie krzemionki?

Re: Wybielona twarz na zdjeciach

Trzeba unikać krzemionki w składzie

Re: Wybielona twarz na zdjeciach

Dziękuję za rady :) A który puder HD najlepiej wybrać? Czy one nie będą miały w składzie krzemionki?

2021-09-24 00:13:02 autor marzena84p

Hej właśnie doczytałam, że puder HD, został stworzony przede wszystkim na potrzeby filmu. Ma w swoim składzie dużo krzemionki, która rozprasza światło, tak że skóra wydaje się gładsza, wypoczęta a zmarszczki są zmniejszone. 

Nie powinno być z nim problemu przy zdjęciach ze stałym światłem, jednak przy fleshu stworzy białą plamę. Dotyczy to jednak składu gdzie krzemionka jest na 1 miejscu ewentualnie 2 (tu można zrobić zdjęcie próbne). 

 

Podobny efekt mają produkty z wysokim filtrem SPF tak powyżej 20. Mogą one dać efekt flashback. 

 

Do zdjęć spróbuj pudru utrwalającego z Kryolana

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: