Mycie włosów metodą OMO

  • 2020-07-26, o 20:50
  • 35
  • 3 269
  • 15
  • 19

Re: Mycie włosów metodą OMO

ja mam cienkie, lekkie niskopory bez objętości i mi ta metoda za bardzo je obciąża 

Re: Mycie włosów metodą OMO

ja mam cienkie, lekkie niskopory bez objętości i mi ta metoda za bardzo je obciąża 

2021-08-04 09:40:15 autor Magdzaandzia

Wystarczy tylko, że dobierzesz dobrze kosmetyki do niskoporowatych włosów np u marki Anwen lub OnlyBio i problem z obciążeniem powinien ci zniknąć.

Re: Mycie włosów metodą OMO

ja mam cienkie, lekkie niskopory bez objętości i mi ta metoda za bardzo je obciąża 

2021-08-04 09:40:15 autor Magdzaandzia

Wystarczy tylko, że dobierzesz dobrze kosmetyki do niskoporowatych włosów np u marki Anwen lub OnlyBio i problem z obciążeniem powinien ci zniknąć.

2021-08-16 15:05:53 autor jagodach

 

Dokładnie tak. Wystarczy dobrać odpowiednie kosmetyki.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Ja nawet nie słyszałam o takiej metodzie

Re: Mycie włosów metodą OMO

Metoda OMO jest bardzo fajna! Niedawno kupiłam duo-mask z Jantar do OMO. Jak przetestuję, to dam znać :)

Re: Mycie włosów metodą OMO

Dla mnie OMO to błogosławieństwo. Używam do tego kosmetyków Eveline Hair2Love z Biedronki. Włosy są nawilżone, miękkie, łatwo je czesać więc się nie łamią. Staram się przy każdym myciu stosować chyba że naprawdę nie mam czasu

Re: Mycie włosów metodą OMO

Dla mnie OMO to błogosławieństwo. Używam do tego kosmetyków Eveline Hair2Love z Biedronki. Włosy są nawilżone, miękkie, łatwo je czesać więc się nie łamią. Staram się przy każdym myciu stosować chyba że naprawdę nie mam czasu

2021-09-18 11:56:26 autor Płonna

Muszę zobaczyć, co to za kosmetyki, bo nawet nie wiedziałam o ich istnieniu :)

Re: Mycie włosów metodą OMO

Muszę i ja rozejrzeć się za tymi kosmetykami w Biedrze :)

Re: Mycie włosów metodą OMO

Co do Eveline tych nowych odżywek Hair2Love trochę bym uważała, bo piszą, że są stworzone zgodnie z równowagą PEH, ale tak naprawdę to każda odżywka czy to emolientowa, proteinowa czy humekantowa zawiera w składzie wszystkie 3 PEH czyli nie można ich używać w OMO metodzie, tylko jak zwykłą odżywkę. 

Re: Mycie włosów metodą OMO

Ja próbowałam i nie widziałam wiekszej różnicy.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: