LadyArtist makijaże

  • 2011-11-30, o 17:31
  • 163
  • 53 004
  • 55
  • 62

Re: LadyArtist makijaże

martusia87ster bardzo przepraszam , że dopiero odpisuję dopiero zobaczyłam Twój komenatarz , przepraszam co do makijażu to był wykonany rok temu , więc nie wiem dokładnie , ale wydaje mi się , że dałam jakiś jasny , bazowy cień na całą powiekę , zewnętrzny kącik podkreśliłam ciemniejszym cieniem ( szarością ) , podkresliłam tez cieniem dolną powiekę , linię wodną zaś białą kredką .Czarną zaś kredką linię górnych rzęs i na całość powieki brokatowy eyeliner i wytuszowałam rzęsy .
Na Sylwestra już się nie przyda ( chyba , że za Rok ;P) , ale moze na jakąś inną okazję . Pozdrawiam ciepło !

zmiana adresu bloga !!! zapraszam na www.pasjonatkaania.blogspot.com

Re: LadyArtist makijaże

martusia87ster bardzo przepraszam , że dopiero odpisuję dopiero zobaczyłam Twój komenatarz , przepraszam co do makijażu to był wykonany rok temu , więc nie wiem dokładnie , ale wydaje mi się , że dałam jakiś jasny , bazowy cień na całą powiekę , zewnętrzny kącik podkreśliłam ciemniejszym cieniem ( szarością ) , podkresliłam tez cieniem dolną powiekę , linię wodną zaś białą kredką .Czarną zaś kredką linię górnych rzęs i na całość powieki brokatowy eyeliner i wytuszowałam rzęsy .
Na Sylwestra już się nie przyda ( chyba , że za Rok ;P) , ale moze na jakąś inną okazję . Pozdrawiam ciepło !

LadyArtist

a wedlug ciebie jaki mam typ urody?

Re: LadyArtist makijaże

martusia87ster nie jestem niestety kolorystą by móc ocenić dokładnie Twój typ urody , ba , nie jestem w stanie nawet określić oreintacyjnhie , bo nie da się tego zrobić na postawie małego niewyraznego zdjęcia z awatara \
Potrzeba do tego wielu informacji dotyczących chociażby koloru włosów ( naturalnego ) , oczu , piegów , ust itd itd
Typy kolorystyczne rozrózniamy 4 : wiosnę , lato , jesień i zimę .
Poszukaj może informacji o nich w internecie bądz innych fachowych zródłach i spróbuj dopasować siebie do okreslonego typu Sama znasz siebie najlepiej
Najlepiej radzę zrobic test z uzyciem 2 chust np srebrenj i złotej i przyłozyć do twarzy ( zakrywając włosy ) i popytaj rodzinę , bliskich niech Ci pomogą i ocenią tez z boku w której tonacji Ci lepiej , żeby móc ocenić czy masz ciepły typ urody ( a więc wiosna lub jesień ) bądz chłodny ( lato , zima )
To może pomoze chociaz orientacyjnie okreslić swój typ urody
Mam nadzieję , że chociaż troche pomogłam
pozdrawiam:)

zmiana adresu bloga !!! zapraszam na www.pasjonatkaania.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: LadyArtist makijaże

Pisalam w osobnym watku o tym ze mam jasna karnacje taka przezroczysta ale lekko rożową rumienie sie na kolor czerwony. Wlosy naturalny ciemny blond opalam sie ale na kolor czerwony po kilku dniach brazowy piegow brak jedynie na nosie takie szaro brazowe.Nie apsuje mi czysta biel bo cere mam blada. Twarz bym pow taka szara. Roz nie pasuje mi na policzakch jedynie wpadajacy w braz. To zdjecia caly album
http://imageshack.us/photo/my-images/801/cimg0695e.jpg/

Re: LadyArtist makijaże

martusia87ster pomyślę nad tym w weekend i dam znać na priv pozdrawiam

zmiana adresu bloga !!! zapraszam na www.pasjonatkaania.blogspot.com

Re: LadyArtist makijaże

super masz te makijaze a idzie pisac na priva bo aj cos nie umiem

Re: LadyArtist makijaże

Haloween make up inspirowany makijażem Ladymakeup
w roli modela mój mąż
Jak Wam się podoba makijaż ? Zapraszam równiez do komentowania na blogu . Dziękuję

LadyArtist

GENIALNY MAKIJAŻ !!!!!!!!!

-----------------------"A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?" (Albert Einstein)

Re: LadyArtist makijaże

Czekoladowo malinowy podoba mi się!

Re: LadyArtist makijaże

Dziękuję dziewczyny po raz kolejny za miłe słowa !!!
Zapraszam Was do obejrzenia i skomentowania moich ostatnich prac wykonanych na modelkach , więcej zdjęć znajdziecie na blogu w dziale makijaze - makijaz fotograficzny dla Magdy i dla Patrycji

pozdrawiam ciepło

zmiana adresu bloga !!! zapraszam na www.pasjonatkaania.blogspot.com

Re: LadyArtist makijaże

mi niestety nie podoba się makijaz Pani z balonami, moim zdaniem nie udało CI się wykonturować dobrze twarzy, wygląda jakby miała brudne policzki troche, a w makijazu oka zrezygnowała bym z tej kreski brazowej bo dziwnie wygląda, za to ten fioletowy wyszedł CI już o wiele lepiej. Jak wiadomo siebie jest łatwo pomalować bo wiemy w czym nam dobrze, ale kogoś obcego dobrze pomalować wcale łatwo nie jest, więc trzymam kciuki za kolejne sesje rozwijaj się dalej

Zapraszam na mój blog www.paco-makeup.blogspot.com
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: