Jaki depilator kupić?

  • 2021-08-31, o 00:31
  • 17
  • 956
  • 12
  • 14

Jaki depilator kupić?

Mój stary depilator odmawia powoli posłuszeństwa. Polećcie proszę dobry depilator, który będzie miał też korzystną cenę :)

Re: Jaki depilator kupić?

Też się podłączę pod pytanie :D a jaki miałaś poprzedni? 

Re: Jaki depilator kupić?

A co sądzicie o depilatorach laserowych? Jaki polecacie? 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki depilator kupić?

Polecam Philips, akurat depilatora nie mam, ale maszynka elektryczna od nich jest niezniszczalna i mam ją baaardzo długo, to samo słyszałam o depilatorach :)

Re: Jaki depilator kupić?

Mi to po depilatorze wrastały woski,  jestem już po depilacji laserowej i to dopiero jest super sprawa. 

Re: Jaki depilator kupić?

Mój depilator Braun jest niezniszczalny chyba :D Chętnie wymieniłabym go na lepszy model, bo na pewno są teraz lepsze, niż prawie 20 lat temu ;) Ale póki działa to jakoś odkładam zakup.

Re: Jaki depilator kupić?

ja poluję na depilator laserowy

Re: Jaki depilator kupić?

Tez polecam laserowy z philips

Re: Jaki depilator kupić?

Miałam depilatory z Phillipsa i Brauna - oba są bardzo wytrzymałe i wygodne w użyciu. Dla mnie ważne jest żeby miały dyski, a nie pęsety, bo u mnie wtedy lepiej łapią włoski. 

 

Co do depilatora laserowego to mam swojego Remingtona, a miałam też okazję testować Brauna i Lumeę i generalnie nie widzę różnicy w działaniu. Jedyny plus dla Lumei za największe okienko do ciała, co przekłada się na szybkość zabiegu, ale różnica nie jest na tyle znacząca, żeby decydowała o zakupie - raczej patrzyłabym na cenę, wygodę trzymania, ilość nasadek i impulsów świetlnych.

Re: Jaki depilator kupić?

Tez polecam laserowy z philips

2021-12-16 15:25:06 autor Ankajol

 

mam i jestem zadowolona

Re: Jaki depilator kupić?

Miałam depilatory z Phillipsa i Brauna - oba są bardzo wytrzymałe i wygodne w użyciu. Dla mnie ważne jest żeby miały dyski, a nie pęsety, bo u mnie wtedy lepiej łapią włoski. 

 

Co do depilatora laserowego to mam swojego Remingtona, a miałam też okazję testować Brauna i Lumeę i generalnie nie widzę różnicy w działaniu. Jedyny plus dla Lumei za największe okienko do ciała, co przekłada się na szybkość zabiegu, ale różnica nie jest na tyle znacząca, żeby decydowała o zakupie - raczej patrzyłabym na cenę, wygodę trzymania, ilość nasadek i impulsów świetlnych.

2021-12-27 13:22:04 autor Katarina123

 

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) A nie wiedziałam nawet, że nie każdy depilator ma pęsety. Mój miał. Przyjrzę się też depilatorom laserowym. Dziękuję za cenne wskazówki :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: