KRYOLAN - EYEBLOOD - 20 ml - Sztuczna krew do oczu

  • 2021-08-12, o 09:45
  • 3
  • 586
  • 3
  • 3

KRYOLAN - EYEBLOOD - 20 ml - Sztuczna krew do oczu

Witajcie :)

Piszę ten post ponieważ mam nietypowe dość pytanie o sztuczną krew do oczu. Termin ważności produktu od otwarcia to miesiąc, jednak, czy są może jakieś sposoby aby posłużył dłużej? Generalnie dość nietypowy pomysł mi przyszedł do głowy, ale zanim wypróbuję wolałabym się was zapytać. Czy zamrażanie preparatu i wykorzystanie go po odmrożeniu jest dobrym pomysłem, czy raczej nie próbować? Czy nie zaszkodzi to oczom i nie naruszy struktury preparatu?

Re: KRYOLAN - EYEBLOOD - 20 ml - Sztuczna krew do oczu

Hej, z tego co czytałam zdania odnośnie mrożenia kosmetyków są dość podzielone.

 

Jedni mówią, że bez problemu można je przechowywać w zamrażalniku, podając za przykład apteki i gabinety kosmetyczne, które też mrożą różne produkty i substancje (prawdopodobnie).

 

Drudzy mówią, że poprzez mrożenie niektóre składniki (częściej w tych bardziej naturalnych produktach) mogą tracić swoje dobroczynne właściwości, a w skrajnych przypadkach produkt może się rozwarstwiać i stracić swoją konsystencję.  

 

Szczerze to nie próbowałam takiego rozwiązania, ale na twoim miejscu po zakupie produktu, odlałabym małą część do jakiegoś pojemniczka, zamroziła i powiedzmy po 1/2 tygodniach zobaczyłabym jak reaguje na niską temperaturę. 

 

Ewentualnie możesz skontaktować się bezpośrednio z producentem,. Na stronie internetowej są dane kontaktowe, które bez problemu znajdziesz. Bądź sprawdź fb.

 

Ogólnie krew w kroplach z Kryolan jest produktem, który samoczynnie się wypłukuje z oka i pozostaje na powierzchni gałki ocznej bardzo krótko (max ok 10 minut), więc jest on bezpieczny dla oka (pomimo że może powodować lekkie zamglenie w spojrzeniu). Więc radzę aplikować przed samym wejściem na imprezę, bądź bezpośrednio przed sesją fotograficzną. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KRYOLAN - EYEBLOOD - 20 ml - Sztuczna krew do oczu

Niektóre produkty nie tracą na jakości przy zamrażaniu, inne już tak. Najlepiej skontaktuj się z producentem. Produkt ma kontakt z okiem, więc jest to niezwykle ważne, by nie spowodował żadnych skutków ujemnych. 

Re: KRYOLAN - EYEBLOOD - 20 ml - Sztuczna krew do oczu

Dobra myśl, warto zapytać :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: