Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

  • 2011-03-06, o 10:56
  • 158
  • 82 851
  • 99
  • 121

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

Teraz jest idealny czas na zrywanie pokrzywy i robienie sobie płukanek na wypadające i przetłuszczające się włosy.

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

osoboscie uwielbiam szampon Natura Siberica piekne zapachy cena nawet spoko ale na wlosy tluste i przetluszczajace zdecydowanie najlepszy

2021-05-09 23:30:02 autor doniczka

a gdzie go kupie? ostatnio szukalam w auchanie i nie widzialam a drogerie byly pozamykane. i ktory dokladnie polecasz bo pewnie jest ich kilka

2021-05-17 22:20:39 autor starawiedzma

ja kupuje najczesciej na notino bo zamawiam wiecej rzeczy i nie place za wysylke :D

 

mp84 takiej zwyklej pokrzywy w sensie rosliny rosnacej? to sie jakos zaparza czy jak?

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

mi pomogło tylko codziennie mycie xD serio, te wszystkie metody, różnie naturalne, ziołowe, delikatne szampony nic nie dawały. Już się pogodziłam, że mam takie włosy

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

mi pomogło tylko codziennie mycie xD serio, te wszystkie metody, różnie naturalne, ziołowe, delikatne szampony nic nie dawały. Już się pogodziłam, że mam takie włosy

2021-08-04 09:49:51 autor Magdzaandzia

Znam ten ból. Też muszę codziennie myć włosy, choć czasami mi się nie chce. Co do szamponów to przetestowałam już wiele, i nie działąły za to robiły mi straszne siano z włosów :/ 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

mi ostatnio fryzjerka powiedziała, że szampon rumiankowy niby jest fajny do przetłuszczających się włosów, ale nie próbowałam jeszcze ;)

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

Mi pomaga szczotka do mycia skóry glowy

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

Niestety przetłuszczające się włosy mogą być dużym problemem dla osób, które na co dzień zmagają się z tym problemem. Ja również go miałam i stosowałam przeróżne kosmetyki i nawet decydowałam się na domowe sposoby, ale kompletnie nic nie pomagało. Do czasu, aż trafiłam na dermokosmetyki do włosów przetłuszczających się od Klorane. W składzie większość składników są naturalnego pochodzenia, np. z wyciągów z roślin. Moje włosy teraz nie przetłuszczają się.

Re: Co polecacie na przetłuszczające się włosy?

A stosowałaś już jakieś szampony?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: