Warto używać peeling do skóry głowy?

  • 2021-01-20, o 13:15
  • 31
  • 2 216
  • 20
  • 23

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

Moim zdaneim użycie peelingu do skóry głowy to must have w świadomej pielęgnacji włosów. Na codzień nakładamy na naszą głowę wiele różnych specyfików jak lakiery, spraye, odżywki itp i nasze mieszki włosowe mogą się zaczopować co będzie skutkowało tym, że przestaną one rosnąć albo będą rosły bardzo wolno i mogą bardziej się przetłuszczać. Stwoswanie peelingu je nam odtyka, a wykonanie masażu głowy pobudza krążenie co skutkuje zdrowszymi i szybciej rosnącymi włosami. 

A co do aplikacji i spłukania może czasami być trudno. Warto by peeling wykonała 2 osoba bo jest jej łatwiej, ale samemu też można sobie dobrze poradzić. 

A używam peelingu Hair Balance z Only Bio

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

Potwierdzam, peeling może nie codziennie, ale warto naprawdę! Mi zaczęły szybciej rosnąć włosy

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

Potwierdzam, peeling może nie codziennie, ale warto naprawdę! Mi zaczęły szybciej rosnąć włosy

2021-05-24 13:22:11 autor Milosniczkazakupow

Jasne, tak może być. W końcu peeling do skóry głowy działa i na ten aspekt :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

taaak, mi wtedy włosy się mniej przetłuszczają ;)

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

Nigdy nie używałam. A czy jakiś polecacie?

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

Polecam w imieniu mojej mamy, używa peelingu trychologicznego z Radical i bardzo chwali :)

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

Nigdy nie miałam okazji używać.

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

piling do glowy? nie uzywalam.. do twrazy to tak ale do glowy nie :D wystarcza mi dobra odzywka i szampon z kerastase

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

Nigdy nie używałam. A czy jakiś polecacie?
2021-08-09 07:08:31 autor luka2

przyłączam się do pytania

Re: Warto używać peeling do skóry głowy?

piling do ciala, do glowy to maseczka :D i tez polecam kerastase nie tanie ale dobra jakosc

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: