Specyfik na blizny - pomocy ;)

  • 2012-08-19, o 14:18
  • 65
  • 25 526
  • 43
  • 56

Re: Specyfik na blizny - pomocy ;)

Może poszukaj czegoś z ruszczykiem kolczastym, bluszczem, bylicą i kasztanowcem. Miałam coś takiego w swoim kremie (wybacz, ale na prawde nie pamiętam nazwy) na rozstępy po ciąży i dał cobie nieźle radę. :) Warto pospreawdzać coś naturalnego, bo jak jest się w ciąży/w trakcie karmienia to chemia odpada.

witam i pozdrawiam :)

Re: Specyfik na blizny - pomocy ;)

Ja stosuję Octenicare i jestem bardzo zadowolona z efektów. Oczywiście trzeba być regularnym w stosowaniu i cierpliwie czekać na pierwsze zmiany, ale efekty Ci to wynagrodzą :) Krem jest łagodny, więc nawet osoby z wrażliwą skórą mogą go stosować - polecam :)

Re: Specyfik na blizny - pomocy ;)

A próbowałaś Octenicaru? Ja go stosowałam na blizny i byłam bardzo zadowolona z efektów. Pamiętaj, ze kluczem do sukcesu jest regularność i cierpliwość. Po jakimś czasie zauważysz, że Twoje blizny są mniej widoczne.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Specyfik na blizny - pomocy ;)

A próbowałaś Octenicaru? Ja go stosowałam na blizny i byłam bardzo zadowolona z efektów. Pamiętaj, ze kluczem do sukcesu jest regularność i cierpliwość. Po jakimś czasie zauważysz, że Twoje blizny są mniej widoczne.

2021-01-30 22:49:33 autor Kamilla36

 

To chyba zależy na jakie blizny. Mi nic nie pomógł Octenicare.

Re: Specyfik na blizny - pomocy ;)

na blizny po trądziku pomógł mi nieco cepan, na większe nie wiem, czy pomoże. Ale ma okropny zapach ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: